Objavte novinku - Videoprezentáciu vozidiel s našim predajcom

Predstavujeme Vám novinku z Moris Slovakia – VIDEOHOVOR s našim predajcom, ktorý Vám naživo predstaví vozidlá, ktoré Vám ponúkame.

Celosvetová pandémia nám aj naďalej zabraňuje privítať Vás v našich priestoroch a naživo Vám predstaviť naše vozidlá. Chápeme, že nákup nového auta nie je každodennou záležitosťou a preto sme sa rozhodli poskytnúť Vám čo najviac informácií v rámci aktuálnych možností.

Počnúc dnešným dňom Vám ponúkame možnosť využiť prezentácie vozidiel ŠKODA prostredníctvom VIDEOHOVORU s našim predajcom.

Zvolili sme čo najjednoduchší spôsob a to prostredníctvom aplikácií Whats App, Viber a FaceTime. Je len na Vás, ktorú z nich si zvolíte.

Následne sa dohodnete s našim predajcom na konkrétnom čase, ktorý Vám bude vyhovovať. V priebehu približne 15 minút Vám predstavíme Vami vybrané vozidlo zvnútra i zvonku, odpovieme na prípadné otázky a vysvetlíme možnosť objednania a prevzatia vozidla aj v tejto neľahkej dobe.

Chápeme, že fyzický kontakt s vozidlom nič nenahradí, týmto spôsobom Vám chceme aspoň čiastočne kompenzovať nemožnosť osobnej návštevy nášho showroomu na Alejovej 4 v Košiciach. V Moris Slovakia je Vaša spokojnosť našou prioritou, preto sa Vám snažíme vyjsť čo najviac v ústrety, aj keď okolnosti nie sú priaznivé.

Dohodnite si videoprezentáciu s našim predajcom

Ing. Michal Janko

Vedúci predaja nových vozidiel
Škoda / fleet špecialista

+421 917 600 040

michal.janko@moris.sk

anglický jazyk, nemecký jazyk

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...