Výkupný bonus až do výšky 1 700 Eur

Vymeňte vaše staré vozidlo za nové a my vám k nemu dáme bonus až 1 700 Eur. Obľúbená akcia je späť!
Printer Friendly, PDF & Email
Výkupný bonus ŠKODA až do výšky 1 700 Eur

Príďte na svojom starom aute, vymeňte ho za niektorý z vybraných modelov ŠKODA a získajte BONUS až do výšky 1 700 Eur. Bližšie informácie k možnosti jeho uplatnenia vám ochotne poskytne náš predajný tím.

Okrem výkupného BONUSU získate aj ďalšie benefity: kvalitné poradenstvo a služby pri výkupe vozidla a financovanie na jednotku. Vyberte si svoje nové auto zo širokej palety automobilov značky ŠKODA.

Kvalitné služby a poradenstvo

Kvalitné služby a poradenstvo

Zverte sa do rúk profesionálom - postaráme sa o predaj vášho starého vozidla na 100 %. Ponúkneme vám reálnu cenu a kompletné poradenstvo. Využite nadštandardné služby značky ŠKODA!

Financovanie na 1 %

Financovanie na 1 %

Užívajte si svoje auto počas celej doby splácania iba za 1 % z jeho ceny. Stačí si vybrať dobu splácania od 3 do 6 rokov.

Z požadovanej akontácie vám navyše odpočítame výkupnú sumu za vaše staré vozidlo, takže k novému vozidlu stačí naozaj iba krok.

Široký výber nových vozidiel

Široký výber nových vozidiel

Vyberte si zo širokej palety vozidiel značky ŠKODA: čaká na vás štýlový RAPID, dynamická FABIA, odvážny RAPID SPACEBACK, moderná OCTAVIA a oveľa viac - akcia bola rozšírená už aj na modely CITIGO, SUPERB a KODIAQ. 

BONUS až do výšky 1 700 Eur

BONUS až do výšky 1 700 Eur

Získajte výkupný BONUS na vaše nové auto až do výšky 1 700 Eur. Privezte nám svoje staré, vyberte si zo širokej ponuky vybraných vozidiel a my sa postaráme o všetko ostatné a ešte vás aj odmeníme bonusom.

Vyberte si svoje nové vozidlo

Výber vozidla