ŠKODA SUPERB Sportline - financovanie na štvrtiny

Vstúpte do sveta úspešných a jazdite v kráľovskom pohodlí teraz výhodne s financovaním na štvrtiny!
Printer Friendly, PDF & Email
SUPERB Sportline - financovanie na štvrtiny
SUPERB Sportline

DAJTE PRIESTOR SVOJMU ŠTÝLU

VÝHODNE S FINANCOVANÍM NA ŠTVRTINY

Vstúpte do sveta úspešných a jazdite v kráľovskom pohodlí. ŠKODA SUPERB alebo SUPERB Combi v športovej edícii Sportline bude teraz vaša už od 29 900 Eur alebo s výhodným financovaním na 1/4 už za 7 479 Eur*.

(* Modelový príklad financovania na 1/4 pre model ŠKODA SUPERB SPORTLINE 1,4 TSI, 6° MP, 110 kW (150 k) v cenníkovej cene 29 990 €. Spracovateľský poplatok pri danej dobe splácania je 3 % z fin. hodnoty, RPMN 3,09 % (bez povinného zmluvného a havarijného poistenia). Uvedené údaje sú vrátane DPH a majú informatívny charakter. Ponuku na mieru vám ochotne vypracujú naši predajcovia značky ŠKODA)

ABSOLÚTNE POHODLIE

JAZDITE BEZ STAROSTÍ

Využite atraktívnu ponuku operatívneho lízingu ŠKODA BEZ STAROSTÍ na nadčasový model ŠKODA SUPERB v športovej edícii Sportline teraz len za 349 Eur bez DPH mesačne.

SUPERB Sportline
SUPERB Sportline

DOKONALOSŤ V DETAILOCH

Športová verzia modelu ŠKODA SUPERB boduje športovým interiérom, výnimočnými konštruktérskymi prvkami a plnou výbavou. Čierny kokpit, trojramenný športový volant, monitor výkonu, prispôsobenie a voľba štýlu jazdy - to všetko a ešte oveľa viac nájdete v atraktívnej edícii Sportline.

Viac o detailoch

Bližšie informácie vám ochotne poskytnú naši predajcovia:

ŠKODA SUPERB Sportline