Každý má svoj DRIVE!

Mať drive nikdy nebolo jednoduchšie! Stačí si vybrať z modelov ŠKODA Drive teraz už od 9 990 Eur.
Printer Friendly, PDF & Email
Každý má svoj DRIVE!

Ľudí, ktorí majú drive, spoznáte na prvý pohľad. S autami je to rovnaké. Modely ŠKODA Drive majú teraz navyše vo svojej výbave aj:

› Dizajnové disky z ľahkej zliatiny

› Klimatizáciu

› Bluetooth komfortné telefonovanie

› Elegantný interiér Drive

› Rádio s dotykovým displejom

› Multifunkčný volant

› Maxi-dot (Plnegrafický displej)

› Elektrické ovládanie okien

 

A pre niektoré modely aj:

› Automatickú klimatizáciu

› Parkovacie senzory

› Tempomat

› Vyhrievané sedadlá

› Light asistant

› Front asistant

› Alarm

› Veľa ďalších Simply Clever riešení

 

Chcete Drive, no máte iba polovicu? Vďaka jedinečnému Financovaniu na polovicu získate za polovicu naraz nielen celé auto, ale aj celý rok kompletného poistenia zadarmo. Po roku už len doplatíte druhú polovicu, samozrejme bez navýšenia.

V ponuke máme taktiež obľúbené Financovanie na jednotku, vďaka ktorému splácate iba 1% z ceny vozidla mesačne.

 

Drive financovanie

 

Mať drive znamená mať niečo viac

Akčné modely DRIVE sú tu pre vás s bohatou výbavou a cenovou výhodou v hodnote až 2 400 €. S Financovaním na jednotku ich môžete mať už od 99 €* mesačne. Vyberte si jeden z modelov DRIVE a získate tak automatickú klimatizáciu, dizajnové disky, multifunkčný volant a množstvo ďalších skvelých riešení. Navštívte našu prevádzku na Alejovej 4 v Košiciach a naši predajcovia vám k ponuke ochotne poskytnú bližšie informácie. 

 

* Modelový príklad Financovania na jednotku od spoločnosti VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES pre model ŠKODA FABIA DRIVE 1,0 MPI, 5° MP, 44 kW (60 k) v cenníkovej cene 9 990 € vrátane DPH, pri 28 % akontácii počas 72 mesiacov splácate len 1 % z celkovej ceny vozidla (99,93 €). Súčasťou ponuky je obligatórna doplnková služba značkové ŠKODA Poistenie v sume 53,78 € mesačne (RPMN je 14,54 %). Uvedené údaje platia pre podnikateľov. Ponuku na mieru pre fyzické osoby vám vypracujú naši predajcovia značky ŠKODA. Poistenie – poistné produkty sprostredkované spoločnosťou VOLKSWAGEN Finančné služby Maklérska s.r.o., Vajnorská 98, 831 04 Bratislava I, IČO 35 835 583, zapísaná v OR OS BA I, Odd. Sro, Vl. č. 26476/B, zapísaná v registri finančných agentov NBS pod č. 159100 pre sektor poistenia a zaistenia ako samostatný finančný agent nevýhradnej povahy na základe zmlúv s viacerými poisťovňami.

Viac podrobností o ponuke sa dozviete tu.