Audi TTS Coupé

Športovejšie. Nekompromisné. Audi TTS Coupé.

Audi TTS prekypuje športovými génmi. S novým stálym pohonom všetkých kolies quattro v štandardnej výbave a výraznými zadnými partiami má dynamickú jazdu ešte viac pod kontrolou. S charakteristickými prvkami modelov Audi S, ako sú oválne koncovky výfukovej sústavy, je ešte výnimočnejšie.

Audi TTS Coupé

 

Jedinečné & športové. Top vlastnosti modelu TTS Coupé.

Audi TTS Coupé

Audi virtual cockpit.

Digitálny prístrojový panel tvorený 12,3-palcovým LCD displejom s vysokým rozlíšením poskytuje vodičovi informácie tak, ako si to práve želá, buď prostredníctvom klasických okrúhlych prístrojov alebo ako futuristické zobrazenie na celom displeji. Rýchlu zmenu kontextu umožňuje jednoduché prepínanie na multifunkčnom volante. Nádherná ukážka technologickej vyspelosti nového modelu Audi TTS Coupé.

Audi TTS Coupé

Audi Matrix LED svetlomety.

Bezpečnosť, účinnosť, atraktívny dizajn: Audi Matrix LED svetlomety delia diaľkové LED svetlá na mnoho malých samostatných diód, ktoré spolupracujú s predvolenými šošovkami alebo reflektormi. Neustále poskytujú absolútne precízne osvetlenie a maximálny svetelný výkon bez nutného využitia mechaniky natáčania.

Audi TTS Coupé

Pohon všetkých kolies quattro®.

Akcelerujte - s novým stálym pohonom všetkých kolies quattro vyvinutým špeciálne pre model TT. Nezáleží na tom, kam smeruje Vaša cesta, ovládnete ju. Systém Audi drive select v režime dynamic suverénne podporuje dynamickú jazdu. Nechajte sa inšpirovať k cestám za novými cieľmi.

Audi TTS Coupé

Motor 2.0 TFSI v TTS Coupé.

Fascinujúco silný. S výkonom, ktorý je vyhradený pre športové vozidlá: s výkonom 228 kW akceleruje z 0 na 100 km/h za 4,6 sekúnd evidentne ľahko. S maximálnou rýchlosťou 250 km/h a maximálnym krútiacim momentom 380 Nm sa TTS Coupé postará o nekompromisný športový charakter. Nechajte sa strhnúť.

Audi magnetic ride.

Nezáleží na tom, aký štýl jazdy chcete uprednostniť. Lepší komfort a dynamiku jazdy dosiahnete prostredníctvom štandardne dodávaného systému Audi magnetic ride, ktorý reguluje nastavenie tlmičov. Prostredníctvom systému Audi drive select si môžete zvoliť tri individuálne režimy jazdy "auto", "comfort" a "dynamic".

Audi TTS Coupé

Ponuka Audi TTS Coupé k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.