Audi TT Coupé

Ikona sa vracia. Audi TT Coupé.

Silueta, ktorá sa na ceste doslova vyníma. Ostré krivky naznačujú jej silný charakter. Nová trojrozmerná mriežka jednodielnej masky chladiča je dokonale integrovaná do prednej časti vozidla a zvýrazňuje jeho štýl. Nový model Audi TT Coupé je charakteristický inovatívnymi technológiami pohonu, konceptom ovládacích prvkov a zobrazením informačného systému, novým prístrojovým panelom Audi virtual cockpit.

Audi TT Coupé

 

Expresívne & inovatívne. Top vlastnosti modelu TT Coupé.

Audi TT Coupé

Audi Matrix LED svetlomety

Bezpečnosť, účinnosť, atraktívny dizajn: Audi Matrix LED svetlomety delia diaľkové LED svetlá na mnoho malých samostatných diód, ktoré spolupracujú s predvolenými šošovkami alebo reflektormi. Neustále poskytujú absolútne precízne osvetlenie a maximálny svetelný výkon bez nutného využitia mechaniky natáčania.

Audi TT Coupé

Audi virtual cockpit

Dokonalá prehľadnosť, ktorá na seba pritiahne všetku pozornosť. Atraktívna, štandardne dodávaná digitálna prístrojová doska Audi virtual cockpit prezentuje špičkovú technológiu na najvyššej úrovni. Združený prístroj vo forme LCD displeja s vysokým rozlíšením poskytuje vodičovi informácie tak, ako si to želá, buď prostredníctvom klasických okrúhlych prístrojov alebo ako futuristické zobrazenie na celom displeji. Nádherná ukážka technologickej vyspelosti nového modelu Audi TT.

Audi TT Coupé

Športová sila a prevratná účinnosť

Motor 2.0 TFSI akceleruje Audi TT s prevodovkou S tronic a stálym pohonom všetkých kolies s výkonom 169 kW (230 k) z 0 na 100 km/h len za 5,3 sekundy. S priemernou spotrebou paliva 6,8 litra na 100 kilometrov je charakteristický výnimočnou účinnosťou. Dosahuje elektronicky obmedzenú maximálnu rýchlosť 250 km/h.

Ponuka Audi TT Coupé k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.