Audi SQ7 TDI

Totálna ikona. Nové Audi SQ7 TDI.

Nová dimenzia dominancie. S výkonom 320 kW (435 k) a krútiacim momentom 900 Nm je nové Audi SQ7 TDI najsilnejším naftovým SUV na trhu. Z 0 na 100 km/h šprintuje za 4,8 sekundy a pokračuje ďalej až k maximálnej rýchlosti 250 km/h. Exteriér robí dojem mnohými dizajnovými prvkami, ktoré dodávajú modelu SQ7 TDI výrazný vzhľad. Veľkorysý interiér vás pozýva, aby ste sa cítili príjemne - na želanie pre päť alebo sedem pasažierov.

Audi SQ7

 

Silné & výrazné. Top vlastnosti modelu Audi SQ7.

Audi SQ7

Dynamika už pri rozjazde: Elektricky poháňaný kompresor

4,0-litrový vysoko výkonný motor V8 TDI využíva svetovú novinku. Elektricky poháňaný kompresor, ktorý modelu SQ7 TDI zabezpečuje vynikajúcu akceleráciu pri rozjazde. Z 0 na 100 km/h akceleruje za 4,8 sekundy, jeho maximálna rýchlosť je elektronicky obmedzená na 250 km/h. Do pohybu ho dostáva krútiaci moment 900 Nm v rozsahu 1 000 až 3 250 otáčok za minútu.

Audi SQ7

Mesto, krajina, parkovanie: asistenčné systémy

Pri každej jazde si zachováte pokoj, pretože SQ7 TDI je vybavené 24 asistenčnými systémami, vďaka ktorým jazdíte bezpečne, úsporne a komfortne. Asistent pre jazdu v dopravnej zápche a parkovací asistent predstavujú len dva z na želanie dodávaných asistenčných systémov, ktoré sa postarajú o väčší prehľad a komfort. Obrázok prezentuje vozidlo s individuálnym lakovaním Audi exclusive vo vyhotovení červená perleť "Granat" z ponuky divízie quattro GmbH. O dostupnosti a cene sa informujte u vášho predajcu Audi.

Audi SQ7

Balans až do krajnosti: komfort jazdy

Na želanie dodávaný elektromechanický aktívny stabilizátor zabezpečuje väčšiu stabilitu, agilitu a lepší komfort jazdy v zákrutách. Zvyšuje presnosť riadenia a poskytuje ešte dynamickejšie jazdné vlastnosti. Motor 4.0 TDI sa okrem toho dodáva v kombinácii s ďalšími silnými systémami. Novo navrhnutá osemstupňová prevodovka tiptronic vás nadchne svojou vysokou účinnosťou a rýchlou zmenou prevodových stupňov, pohon všetkých kolies quattro prenáša hnaciu silu suverénne na cestu.

Audi SQ7

Komfort na každom mieste: priestorový koncept

Model SQ7 TDI má rovnako variabilný koncept priestoru ako model Q7. Podľa potreby sa v ňom pohodlne odvezie päť až sedem cestujúcich. Druhý rad je štandardne vybavený trojdielnym operadlom sedadiel, pričom každý segment sa dá samostatne sklopiť. Na želanie dodávaný tretí rad sedadiel sa elektricky sklápa a vyklápa.

Ponuka Audi SQ7 TDI k okamžitému odberu