Audi S7 Sportback

Vášeň na prvý pohľad. Audi S7 Sportback.

Temperamentný na prvý pohľad. Pripravený na maximálne športové výkony, ak ste na to pripravení aj vy. Nastúpte a zažite dynamiku v jej najkrajšej forme. Vychutnajte si športový charakter bez kompromisov. Bez obmedzenia komfortu a účinnosti. Audi S7 Sportback.

Audi S7 Sportback


Koncentrovaná fascinácia. Top vlastnosti Audi S7 Sportback.

Audi S7 Sportback

Dizajn Sportback, ktorý fascinuje. Exteriér Audi S7 Sportback.

Zažite dynamiku v jej najkrajšej forme. Športový vzhľad Audi S7 Sportback zvýrazňujú detaily modelov Audi S, vďaka nim pôsobí dynamicky, aj keď stojí na mieste.

Audi S7 Sportback

Neodolateľná akcelerácia. 4.0 TFSI motor V8.

Motor 4.0 TFSI quattro v Audi S7 Sportback má výkon 331 kW (450 k) a z 0 na 100 km/h akceleruje za 4,6 sekundy. Vďaka inovatívnej technológii Audi cylinder on demand je pritom obdivuhodne účinný a úsporný.

Audi S7 Sportback

Asistenčné systémy v Audi S7 Sporback.

Adaptívny tempomat s funkciou stop&go, dokonalejší asistent nočného videnia a bezpečnostný systém Audi pre sense vás podporujú tak, aby ste do cieľa prišli komfortne a bezpečne. Systémy Audi side assist a Audi active lane assist spolu úzko spolupracujú, aby podporili bezpečnejšiu zmenu jazdného pruhu.

Audi S7 Sportback

Matrix LED svetlomety.

Audi Matrix LED svetlomety poskytujú nielen lepšie svetlo, ale aj väčšiu bezpečnosť, vyššiu účinnosť a atraktívny dizajn.

Ponuka Audi S7 Sportback k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.