Audi S6 Limuzína

Kultivovaný športovec. Audi S6 Limuzína.

Ostrejší dizajn dostala jednodielna maska chladiča, svetlomety, otvory pre prívod chladiaceho vzduchu a nárazníky. Pod kapotou vozidla sú rôzne nové varianty motorov, vďaka ktorým je Audi A6 allroad quattro ešte účinnejšie a výkonnejšie. Ďalšou novinkou je, že MMI navigácia plus s dotykovým displejom MMI touch dostala novú technickú platformu s grafickým čipom Tegra 30 od značky Nvidia, Audi connect teraz prenáša dáta cez rýchle pripojenie LTE.

Audi S6 Limuzína

Športové & progresívne. Top vlastnosti modelu S6 Limuzína.

Audi S6 Limuzína

Výrazný dizajn. Exteriér Audi S6 Limuzína.

Športový charakter nanovo interpretuje výrazný a zároveň elegantný dizajn modelu Audi S6. Nápadná jednodielna maska chladiča s horizontálnymi dvojitými lištami je typickým prvkom modelov S.

Audi S6 Limuzína

Fascinujúce fakty. Pohon v Audi S6 Limuzíne.

Výkonný motor V8 TFSI so systémom Audi cylinder on demand s pohonom všetkých kolies quattro prenesie hnaciu silu suverénne na cestu. Prezentuje skvelú dynamiku kombinovanú s vynikajúcou účinnosťou.

Audi S6 Limuzína

Bang & Olufsen Advanced Sound System. Fascinujúci zvuk v exkluzívnom dizajne.

Bang & Olufsen Advanced Sound System vám ponúka dokonalý zvuk pre hudobný zážitok ako v koncertnej sále. 15 reproduktorov vrátane centrálneho a subwoofera sa postarajú o fascinujúci zážitok z priestorového zvuku.

Audi S6 Limuzína

Výbava. Vysoký komfort a infotainment.

Vysoký stupeň komfortu si vyžaduje bohatú výbavu. Väčší komfort a lepší infotainment zabezpečí štandardná výbava v Audi S6. Napríklad multifunkčný športový kožený volant, prostredníctvo ktorého jednoducho ovládate rádio, informačný systém vodiča, telefón aj navigáciu.

Fascinujúce. Novinky v Audi S6.

Audi S6 Limuzína

Ostrejší dizajn dostali okrem iného jednodielna maska chladiča, svetlomety, otvory pre prívod chladiaceho vzduchu a nárazníky. Ďalšou novinkou je nová technická platforma s grafickým čipom Tegra 30 od značky Nvidia pre MMI navigáciu plus s dotykovým displejom MMI touch. Systém Audi connect dokáže teraz preniesť súbory prostredníctvom rýchleho štandardu LTE.

Ponuka Audi S6 Limuzína k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.