Audi S6 Avant

Kultivovaný športovec. Audi S6 Avant.

Model Audi S6 Avant má mnoho príjemných tvárí: napríklad ako reprezentatívne firemné vozidlo, prestížny rodinný automobil alebo jednoducho atletické auto na každý deň. Prostredníctvom systému Audi cynder on demand prejavuje Audi S6 Avant inteligentnú silu, ktorú na cestu prenáša pohon všetkých kolies quattro.

Audi S6 Avant

Športové & progresívne. Top vlastnosti modelu S6 Avant.

Audi S6 Avant

Výrazný dizajn. Exteriér Audi S6 Avant.

Športový charakter nanovo interpretuje výrazný a zároveň elegantný dizajn modelu Audi S6 Avant. Nápadná jednodielna maska chladiča s horizontálnymi dvojitými lištami je typickým prvkom modelov S.

Audi S6 Avant

Fascinujúce fakty. Pohon modelu Audi S6 Avant.

Výkonný motor V8 TFSI so systémom Audi cylinder on demand s pohonom všetkých kolies quattro prenesie hnaciu silu suverénne na cestu. Prezentuje skvelú dynamiku kombinovanú s vynikajúcou účinnosťou.

Audi S6 Avant

Bang & Olufsen Advanced Sound System. Fascinujúci zvuk v exkluzívnom dizajne.

Bang & Olufsen Advanced Sound System vám ponúka dokonalý zvuk pre hudobný zážitok ako v koncertnej sále. 15 reproduktorov vrátane centrálneho a subwoofera sa postarajú o fascinujúci zážitok z priestorového zvuku.

Audi S6 Avant

Výbava. Vysoký komfort a infotainment.

Vysoký stupeň komfortu si vyžaduje bohatú výbavu. Väčší komfort a lepší infotainment zabezpečí štandardná výbava v Audi S6 Avant. Napríklad multifunkčný športový kožený volant, prostredníctvo ktorého jednoducho ovládate rádio, informačný systém vodiča, telefón aj navigáciu.

Fascinujúce. Novinky v S6 Avant.

Audi S6 Avant

Ostrejší dizajn dostali okrem iného jednodielna maska chladiča, svetlomety, otvory pre prívod chladiaceho vzduchu a nárazníky. Ďalšou novinkou je nová technická platforma s grafickým čipom Tegra 30 od značky Nvidia pre MMI navigáciu plus s dotykovým displejom MMI touch. Systém Audi connect dokáže teraz preniesť súbory prostredníctvom rýchleho štandardu LTE.

Ponuka Audi S6 Avant k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.