Audi S5 Sportback

Nové Audi S5 Sportback.

Výrazne plynulá silueta s charakteristickou bočnou líniou v tvare vlny robí z Audi S5 Sportback skutočného estéta. Pod skvelou karosériou päťdverového kupé sa skrýva novo vyvinutý podvozok, výkonné motory, ako aj inovatívne systémy infotainmentu a konektivity, z ktorých budete nadšení. Audi S5 Sportback s novo vyvinutým turbokompresorom prepĺňaným motorom V6 s výkonom 260 kW (354 k) šprintuje z 0 na 100 km/h za 4,7 sekundy. Maximálny krútiaci moment 500 Nm je k dispozícii v rozsahu 1 370 až 4 500 otáčok za minútu.

Audi S5 Sportback

Top vlastnosti Audi S5 Sportback

Audi S5 Sportback

Emocionálne tvary: Dizajn

Vyvážené proporcie, športová predná časť a charakteristická bočná línia - Audi S5 Sportback je skutočný estét. Bočná línia v tvare vlny bola jeho charakteristickým znakom už pri predchádzajúcom modeli a teraz získala ešte ostrejšie krivky. Nárazníky, otvory pre prívod chladiaceho vzduchu a prahové lišty majú výrazné kontúry, detaily v hliníkovom vyhotovení, napríklad vonkajšie spätné zrkadlá, vytvárajú špeciálne akcenty.

Audi S5 Sportback

Svetlomety Audi Matrix LED v novom dizajne

Elegantný dizajn svetlometov perfektne ladí s horizontálnymi líniami prednej časti karosérie. Svetlomety Audi Matrix LED predstavujú špičkovú doplnkovú výbavu. Ich nová "svetelná identita" vykresľuje charakteristický a sústredený obraz štyroch "očí" , ktorý pripomína prvý model Audi quattro.

Audi S5 Sportback

Sériová a doplnková výbava

Na aktuálnej úrovni: v oblasti konektivity a infotainmentu sa na želanie dodáva napr. digitálny prístrojový panel "Audi virtual cockpit" s monitorom TFT (31,2 cm), Bang & Olufsen Sound System s trojrozmerným ozvučením a Audi Rear Seat Entertainment. Oproti predchádzajúcemu modelu bola obohatená aj sériová výbava: k štandardnej výbave patria okrem iných prvkov bi-xenónové svetlomety, denné LED a zadné LED svetlá, Audi MMI rádio plus s farebným sedempalcovým displejom, trojramenný multifunkčný kožený volant, systém regulácie jazdnej dynamiky Audi drive select, ale aj asistenčný systém Audi pre sense city.

Audi S5 Sportback

Jazdná dynamika

Audi S5 Sportback disponuje novo vyvinutým motorom 3.0 TFSI s výkonom 260 kW (354 k) a krútiacim momentom 500 Nm v rozsahu 1 370 až 4 500 otáčok za minútu. S5 Sportback akceleruje s týmto silným srdcom pohonu z 0 na 100 km/h za 4,7 sekundy, a potom ďalej k maximálnej rýchlosti 250 km/h, ktorá je elektronicky obmedzená. Prenos výkonu zabezpečuje 8-stupňová automatická prevodovka tiptronic. A športové jazdné vlastnosti podporuje stály pohon všetkých kolies quattro.

Exkluzívne - možnosti výbavy

Vo vašom Audi sedíte na výnimočnom mieste. Na predných aj zadných sedadlách cítiť exkluzívny komfort: vďaka kvalitným materiálom a prvotriednemu vypracovaniu. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre športové sedadlá so stabilným bočným vedením tela s látkovým alebo koženým poťahom alebo pre športové sedadlá S s kosoštvorcovým prešívaním: tu sedíte na správnom mieste.

Audi S5 Sportback
Audi S5 Sportback

Panoramatické strešné okno

Panoramatické strešné okno, dodávané na želanie, možno celoplošne otvoriť a interiér zaplaví prirodzené svetlo.

Audi S5 Sportback

Bang & Olufsen Sound System

Príplatkový Bang & Olufsen Sound System s trojrozmerným zvukom poskytuje fascinujúcu inováciu: zvuk, ktorý obsahuje priestorovú zložku vysokých tónov.

Audi S5 Sportback

Ambientné osvetlenie

Na želanie dodávané náladové osvetlenie s 30 nastaviteľnými farebnými odtieňmi vytvorí v interiéri atmosféru presne podľa vašej momentálnej nálady.

Ponuka Audi S5 Sportback k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.