Audi S5 Coupé

Nové Audi S5 Coupé.

Audi S5 Coupé predstavuje športový charakter a progresivitu v čistej podobe. Motor 3.0 TFSI vyvinie výkon 260 kW a Audi S5 Coupé katapultuje z 0 na 100 km/h za 4,7 sekundy. Od výrazných nárazníkov a masky chladiča v špecifickom vyhotovení "S" s dvojitými lamelami cez vonkajšie spätné zrkadlá v hliníkovom vyhotovení až po znak S5 získala každá línia ostrejšie krivky. Nový dizajn prednej časti so svetlometmi Audi Matrix LED, dodávanými na želanie, pôsobí dynamicky, aj keď auto práve stojí.

Audi S5 Coupé

Top vlastnosti modelu S5 Coupé

Audi S5 Coupé

Symbióza elegancie a športového charakteru: Dizajn

Exteriér Audi S5 Coupé prezentuje športový charakter a progresivitu v čistej podobe. Model dostal ostrejšie dizajnové prvky predchádzajúceho modelu - napríklad pri trojrozmernej hornej bočnej línii v tvare vlny. Výrazné línie nad podbehmi kolies opticky odkazujú na sériovo dodávaný pohon všetkých kolies quattro. Detaily charakteristické pre modely S, ako je maska chladiča s dvojitými lamelami, vonkajšie spätné zrkadlá v hliníkovom vyhotovení a znak S5 zvýrazňujú suverénny športový charakter modelu S5 Coupé.

Audi S5 Coupé

Jazdná dynamika

Motor 3.0 TFSI disponuje výkonom 260 kW a Audi S5 Coupé katapultuje z 0 na 100 km/h za 4,7 sekundy.

Audi S5 Coupé

Doplnková výbava

Audi virtual cockpit, dodávaný na želanie, je všestranný a zároveň inovatívny systém. Navigácia, telefón, hudba, Audi connect služby a upozornenia asistenčných systémov - informácie zobrazené na 12,3-palcovom displeji LCD sú výnimočne ostré a zobrazené priamo v zornom poli vodiča. Systém Audi MMI navigácia plus s dotykovou plochou MMI touch, dodávaný na želanie, vám ponúka celé spektrum rôznych funkcií. Systém Audi smartphone interface, ktorý sa dodáva na želanie, integruje do vášho vozidla dôverne známe systémy od spoločnosti Google a Apple. Celá logika ovládania systému MMI sa sústredí na aktuálne smartfóny vrátane inteligentného vyhľadávania. Nové, prirodzené hlasové ovládanie reaguje aj na výrazy z hovorovej reči. Trojrozmerné ozvučenie zvukového systému Bang & Olufsen sa postará o impozantný zvukový zážitok.

Audi S5 Coupé

Svetlomety Audi Matrix LED v novom dizajne

Audi Matrix LED svetlomety, dodávané na želanie, vás nadchnú jedinečným dizajnom a zároveň zvýrazňujú exteriér Audi S5 Coupé. Svetlomety Audi Matrix LED významne zvyšujú bezpečnosť tým, že jednotlivé diódy LED sa v závislosti na konkrétnej situácii automaticky buď úplne vypnú, alebo adekvátne stlmia. Aby nedochádzalo k oslňovaniu ostatných vodičov, je svetelný lúč v priestore protiidúcich vozidiel alebo vozidiel idúcich v tom istom jazdnom pruhu vpredu zatienený, kým zvyšný priestor je stále naplno osvetlený.

Športová elegancia - nové Audi S5 Coupé

Audi S5 Coupé

Modely A5 a S5 Coupé boli značkou Audi po prvý raz predstavené v júni 2007. Odvtedy si rýchlo získalo fanúšikov na celom svete. O deväť rokov neskôr prichádza na štart jeho druhá generácia - s novým, ostrejším dizajnom a technickými novinkami vo všetkých oblastiach. Dizajn vozidla je atletický, športový, elegantný a dokonale aerodynamický.

Ponuka Audi S5 Coupé k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.