Audi S4 Limuzína

Nevtieravý športový charakter. Nové Audi S4 Limuzína.

Audi prezentuje nový špičkový model radu A4: nové Audi S4 Limuzína. Recept na úspech modelov S sa ukrýva v suverénnom výkone s pohonom quattro, decentnom dizajne a najnovších technológiách pohonu, podvozku aj infotainmentu.

Audi S4 Limuzína

Top vlastnosti Audi S4 Limuzína.

Audi S4 Limuzína - motor

Motor

Srdcom modelu Audi S4 Limuzína je nový motor V6 s priamym vstrekovaním paliva a preplňovaním turbodúchadlom. Motor 3.0 TFSI dosahuje výkon 260 kW (354 k). Krútiaci moment 500 Nm je k dispozícii v širokom rozsahu otáčok od 1 300 do 4 500 1/min. Motor prekonáva svojho predchodcu výkonom a krútiacim momentom a zároveň aj výrazne nízkou spotrebou i hmotnosťou.

Audi S4 Limuzína - asistenčné systémy

Asistenčné systémy

Pre model Audi S4 Limuzína je k dispozícii široká ponuka asistenčných systémov. Prediktívny asistent efektívnej jazdy podporuje vodiča vodiča pri takom spôsobe jazdy, ktorý dokáže znížiť spotrebu paliva. Systém Audi active lane assist pomáha udržať vozidlo v jazdnom pruhu. Adaptívny tempomat s funkciou Stop & Go vrátane asistenta pre jazdu v dopravnej zápche až do rýchlosti 65 km/h vie sám kontrolovať zrýchlenie, spomalenie a riadenie vozidla a odbremeňuje vodiča pri jazde v pomalej premávke.

Audi S4 Limuzína - interiér

Interiér

Piati pasažieri sa v priestrannom interiéri odvezú veľmi pohodlne. Komfort, ktorý ponúka vo svojom tichom interiéri, vytvára vo svojej triede vozidiel nové štandardy a kvalita spracovania materiálov je na veľmi vysokej úrovni. S4 Limuzína ponúka objem batožinového priestoru 480 litrov.

Audi S4 Limuzína - exteriér

Exteriér

Jednodielna maska chladiča a horizontálne línie zvýrazňujú šírku nového modelu Audi S4 Limuzína. Nárazník a otvory pre prívod chladiaceho vzduchu sú výrazne lemované. Mnohé diely sú lakované v jemných, matných tónoch sivej farby, chrómové prvky vytvárajú zaujímavé akcenty. Na čistých tvaroch bokov 4,74 metrov dlhej limuzíny Audi S4 sa vynímajú kryty vonkajších spätných zrkadiel v hliníkovom vyhotovení.

Ponuka Audi S4 Limuzína k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.