Audi S4 Avant

Dokonalý športový charakter.

Nové Audi S4 Avant ponúka zážitok z jazdy a dynamiku na úrovni pretekárskeho vozidla. S ostrejším dizajnom a vyšším výkonom. Motor 3,0 TFSI dosahuje výkon 260 kW (354 k) a model S4 Avant akceleruje z 0 na 100 km/h len za 4,9 sekúnd. A zrýchľuje ďalej až k maximálnej rýchlosti 250 km/h. Nadchne vás atletickým dizajnom, výkonom športového vozidla a technickými inováciami - s charakteristickým označením modelov S.

Audi S4 Avant

Top vlastnosti Audi S4 Avant

Audi S4 Avant

Dynamika jazdy

Prenos sily zabezpečuje rýchlo a komfortne radiaca osemstupňová automatická prevodovka tiptronic. Nižšie rýchlostné stupne majú športovo krátke odstupňovanie, vyššie sú kvôli otáčkam motora a nižšej spotrebe odstupňované dlhšie. Štandardne dodávaný pohon všetkých kolies quattro prispieva tiež k športovým jazdným vlastnostiam Audi S4 Avant. Za bežných podmienok rozdeľuje hnaciu silu motora mierne viac na zadnú nápravu. Ak je to nutné, presunie väčšinu krútiaceho momentu k náprave s lepšou trakciou.

Audi S4 Avant

Široká ponuka sériovej výbavy

Audi S4 Avant vás presvedčí už svojimi sériovo dodávanými športovými systémami, ktoré zabezpečujú dynamický zážitok z jazdy. Sériová výbava zahŕňa okrem iného pohon všetkých kolies quattro, systém Audi drive select, osvetlené prahové lišty s nápisom S, LED svetlomety, zadné LED svetlá s dynamickými smerovými svetlami. S4 Avant prichádza s elektrickým pohonom pre dvere a kryt batožinového priestoru, ale súčasťou štandardnej výbavy sú tiež strešné lišty z eloxovaného hliníka.

Audi S4 Avant

Vysoký výkon pri nízkej spotrebe

Novovyvinutý motor 3.0 TFSI dosahuje výkon 260 kW (354 k). Jeho krútiaci moment 500 Nm je k dispozícii v širokom rozsahu 1 370 až 4 500 otáčok za minútu. Spotreba je voči predchádzajúcemu modelu výrazne nižšia, no výkonom a krútiacim momentom ho prekonáva. S4 Avant si vystačí s menej ako 7,5 litrami paliva na 100 kilometrov a emituje 175 gramov CO2 na kilometer. Z 0 na 100 km/h akceleruje S4 Avant za 4,9 sekundy, maximálna rýchlosť je elektronicky obmedzená na 250 km/h.

Audi S4 Avant

Exkluzívny dizajn

Výrazná jednodielna maska chladiča a pôsobivé horizontálne línie podčiarkujú šírku nového modelu Audi S4 Avant. Nárazník a otvory pre prívod chladiaceho vzduchu sú výrazne lemované. Mnohé diely sú lakované v jemných, matných tónoch sivej farby. Atletické detaily ako S špecifická maska chladiča v sivom "Twilight" vyhotovení s dvojitými hliníkovými lištami alebo S špecifická dvojprúdová výfuková sústava v chrómovom vyhotovení pôsobivo dotvárajú vzhľad vozidla.

Audi S4 Avant

Ponuka Audi S4 Avant k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.