Audi S3 Sportback

Dynamickejšie vpred. Audi S3 Sportback.

Aj model S3 Sportback prichádza s výkonnejším motorom 2.0 TFSI s výkonom 228 kW (310 k) a svoju dizajnovú DNA exteriéru zdieľa s ostatnými členmi modelového radu S3. Patrí tam, napríklad dvojprúdová výfuková sústava v špecifickom vyhotovení "S" s dvojitými oválnymi koncovkami výfuku na oboch stranách, ktorá opticky zvýrazňuje šírku zadnej časti vozidla. Atraktívnosť tohto päťdverového vozidla dotvára výrazný strešný spojler. Štandardnou výbavou všetkých variantov sú LED svetlomety, na želanie sa dodávajú červené brzdové strmene 17-palcovej brzdovej sústavy s vnútorným chladením.

Top vlastnosti modelu Audi S3 Sportback

Audi S3 Sportback

Audi virtual cockpit

Viac ako iba pohľad dopredu: s Audi virtual cockpit máte všetky relevantné informácie v zornom poli. Na displeji s uhlopriečkou 31,2 cm (12,3 palca) sa dajú zvoliť dva režimy zobrazovania: v klasickom sa stupnice prístrojov zobrazujú také veľké ako pri bežných analógových prístrojoch, v režime infotainmentu, naopak, dominuje centrálne okno, ktoré poskytuje väčší priestor napríklad pre mapu navigácie.

Audi S3 Sportback

Výbava v modeli S3 Sportback

Audi S3 Sportback prichádza so športovým vzhľadom už pri sériovej výbave: súčasťou základnej výbavy vozidla sú LED svetlomety s novou výraznou grafikou, trojramenný multifunkčný športový kožený volant a rádio MMI so 7-palcovým displejom.

Audi S3 Sportback

Svetlomety Audi Matrix LED

Noc sa zmení na deň: na želanie dodávané reflektory Audi Matrix LED zabezpečujú intenzívne a homogénne osvetlenie cesty. Jednotlivé svietiace diódy LED sa podľa situácie rozsvecujú a zhasínajú tak, že vždy vytvárajú precízne osvetlenie. Navyše sa LED dajú tlmiť v 64 stupňoch. Dopravné značky osvetľujú zníženým svetelným výkonom, aby nedochádzalo k oslňovaniu vodiča. Súčasťou svetlometov sú dynamické smerové svetlá, vpredu aj vzadu.

Audi S3 Sportback

Exteriér so špecifickou "S" výbavou

Audi S3 Sportback prezentuje čistý športový charakter: Vonkajšie spätné zrkadlá v hliníkovom prevedení, jednodielna maska chladiča s logom "S" a chrómové dvojité lišty predstavujú len tri prvky zo širokej palety špecifických "S" detailov, ktoré dodávajú modelu Audi S3 športový vzhľad. Výrazný difúzor s dvojprúdovou výfukovou sústavou v špecifickom "S" vyhotovení opticky zvýrazňuje šírku vozidla.

Audi S3 Sportback

Konektivita

Preneste si známe prostredie vášho smartfónu do vášho auta Audi S3 Sportback: pomocou Audi smartphone interface. Obsah smartfónu sa zobrazuje na farebnom displeji s vysokým rozlíšením systému MMI. Súčasťou sériovej výbavy je MMI Rádio plus, na želanie sa dodávajú systémy MMI Navigation a MMI Navigation plus s dotykovou plochou MMI touch. V kombinácii s modulom Audi connect máte prístup k mnohým online funkciám: medzi nimi je napríklad navigácia s využitím Google Earth™ a Google Street View™, dopravné informácie v reálnom čase, ako aj informácie o cieľoch jazdy alebo správy o počasí.

Motor

Viac sily, viac dynamiky, viac potešenia z jazdy: Motor 2.0 TFSI má výkon 228 kW (310 k) a v spojení s prevodovkou S tronic poskytuje krútiaci moment 400Nm v rozsahu 2 000 až 5 400 otáčok za minútu. Vďaka tomu akceleruje Audi S3 Sportback z 0 na 100km/h len za 4,6 sekundy a ďalej až k maximálnej rýchlosti 250 km/h. Sériovo v novom Audi S3 Sportback prenáša hnaciu silu na kolesá sériovo dodávaná manuálna šesťstupňová prevodovka s ľahkým horčíkovám obalom, na želanie sa o to postará nová sedemstupňová automatická prevodovka S tronic.

Audi S3 Sportback
Audi S3 Sportback

Inovatívne asistenčné systémy

Široká škála asistenčných systémov posúva latku v kompaktnej triede o kus vyššie: napríklad systém Audi side assist, dodávaný na želanie, ktorý vodiča podporuje pri zmene jazdného pruhu. Na displeji systému MMI ho informuje o vozidlách približujúcich sa odzadu a v mimoriadne kritických situáciách ho upozorňuje zvukovým signálom alebo spomalením vozidla. Parkovací asistent "Parkassist" umožňuje rýchle a komfortné parkovanie pomocou takmer automatického riadenia vozidla.

Ponuka Audi S3 Sportback k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.