Audi S3 Limuzína

Nový pohyb. Audi S3 Limuzína.

Audi S3 Limuzína prichádza silnejšia, športovejšia a už na prvý pohľad fascinujúcejšia. Aj tento model nesie dizajnové prvky, charakteristické pre modely S3, s rovnakou suverenitou, ako modely hatchback modelového radu S3. Dynamiku cítiť aj vo vnútornom priestore. Napríklad športové S sedadlá vpredu, na želanie dodávaný dole zrezaný multifunkčný športový kožený volantu, či pedály z leštenej ušľachtilej ocele.

Top vlastnosti modelu Audi S3 Limuzína

Audi S3 Limuzína

Audi virtual cockpit

Viac, než iba pohľad vpred: s digitálnym prístrojom Audi virtual cockpit máte všetky relevantné informácie v zornom poli. Na displeji s uhlopriečkou 31,2 cm (12,3 palca) sa dajú zvoliť dva režimy zobrazovania: v klasickom sa stupnice prístrojov zobrazujú také veľké ako pri bežných analógových prístrojoch, v režime infotainmentu, naopak, dominuje centrálne okno, ktoré poskytuje väčší priestor napríklad pre mapu navigácie.

Audi S3 Limuzína

Výbava v modeli S3 Limuzína

Audi S3 Limuzína má športový vzhľad už v sériovej výbave: súčasťou základnej výbavy vozidla sú LED svetlomety s novou výraznou grafikou, trojramenný multifunkčný športový kožený volant a rádio MMI so 7-palcovým displejom.

Audi S3 Limuzína

Svetlomety Audi Matrix LCD

Noc sa zmení na deň: na želanie dodávané reflektory Audi Matrix LED zabezpečujú intenzívne a homogénne osvetlenie cesty. Jednotlivé svietiace diódy LED sa podľa situácie rozsvecujú a zhasínajú tak, že vždy vytvárajú precízne osvetlenie. Navyše sa diódy LED dajú tlmiť v 64 stupňoch. Dopravné značky osvetľujú zníženým svetelným výkonom, aby nedochádzalo k oslňovaniu vodiča. Súčasťou svetlometov sú dynamické smerové svetlá, vpredu aj vzadu.

Audi S3 Limuzína

Exteriér so špecifickou "S" výbavou

Audi S3 Limuzína prezentuje čistý športový charakter: Vonkajšie spätné zrkadlá v hliníkovom vyhotovení, jednodielna maska chladiča s logom "S" a chrómové dvojité lišty predstavujú len tri prvky zo širokej palety špecifických "S" detailov, ktoré dodávajú modelu Audi S3 športový vzhľad. Výrazný difúzor s dvojprúdovou výfukovou sústavou v špecifickom "S" vyhotovení opticky pôsobivo zvýrazňuje šírku vozidla.

Audi S3 Limuzína

Konektivita

Preneste si známe prostredie vášho smartfónu do vášho auta Audi S3 Limuzína: pomocou Audi smartphone interface. Obsah smartfónu sa zobrazuje na farebnom displeji s vysokým rozlíšením systému MMI. Súčasťou sériovej výbavy je MMI Rádio plus, na želanie sa dodávajú systémy MMI Navigation a MMI Navigation plus s dotykovou plochou MMI touch. V kombinácii s modulom Audi connect máte prístup k mnohým online funkciám: medzi nimi je napríklad navigácia s využitím Google Earth™ a Google Street View™, dopravné informácie v reálnom čase, ako aj informácie o cieľoch jazdy alebo správy o počasí.

Motor

Viac sily, viac dynamiky, viac potešenia z jazdy: Motor 2.0 TFSI dosahuje výkon 228 kW (310 k) a prostredníctvom prevodovky S tronic poskytuje krútiaci moment 400Nm v rozsahu 2 000 až 5 400 otáčok za minútu. Vďaka tomu akceleruje Audi S3 Limuzína z 0 na 100km/h len za 4,6 sekundy a ďalej až k maximálnej rýchlosti 250 km/h. V novom modeli Audi S3 Limuzína prenáša hnaciu silu na kolesá sériovo dodávaná manuálna šesťstupňová prevodovka z ľahkého horčíkového krytu, na želanie sa o to postará nová sedemstupňová automatická prevodovka S tronic.

Audi S3 Limuzína
Audi A3 Limuzína

Inovatívne asistenčné systémy

Široká škála asistenčných systémov posúva latku v kompaktnej triede o kus vyššie: napríklad systém Audi side assist, dodávaný na želanie, ktorý vodiča podporuje pri zmene jazdného pruhu. Na displeji systému MMI ho informuje o vozidlách približujúcich sa zozadu a v mimoriadne kritických situáciách ho upozorňuje zvukovým signálom alebo spomalením vozidla. Parkovací asistent "Parkassist" umožňuje rýchle a komfortné parkovanie pomocou takmer automatického riadenia vozidla.

Ponuka Audi S3 Limuzína k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.