Audi S1 Sportback

Nadšenie od samotného štartu. Audi S1 Sportback.

Cestu má pod kontrolou. S Audi S1 Sportback patrí mesto Vám. Vy sami sa presvedčte o jedinečnom výkone a užite si všetky prednosti, ktoré ponúka športové vozidlo: výrazný výkon, priame riadenie a stály pohon všetkých štyroch kolies quattro®. Nastúpte a pritiahnite na seba všetky pohľady.

Jedinečné ako vy.

Top vlastnosti modelu Audi S1 Sportback.

Audi S1 - športové detaily

Športové detaily.

Exteriér Audi S1 Sportback.

Výrazne tvarované plochy: Audi S1 Sportback Vás svojím športovým vzhľadom dostane na prvý pohľad. Znak S1 a nárazníky s otvormi pre prívod chladiaceho vzduchu vpredu typické pre modely S, difúzor v dizajne modelov S, dvojprúdová výfuková sústava špecifická pre modely S s dvomi oválnymi koncovkami na každej strane a strešný spojler typický pre modely S je len časť zo širokej ponuky detailov. S na želanie dodávaným balíkom optik quattro exteriér môžete jeho dynamický vzhľad zvýrazniť ešte viac.

Audi S1 - TFSI

Užite si každý špurt.

TFSI® v Audi S1 Sportback.

Fascinujúci pocit z jazdy: Z 0 na 100 km/h len za 5,9 sekundy. Silných 170 kW (231 k) a maximálna rýchlosť 250 km/h. Motor 2.0 TFSI ponúka pôsobivý výkon. Pohon všetkých kolies quattro s hydraulickou lamelovou spojkou umožňuje spolu so selektívnou reguláciou krútiaceho momentu extrémne agilné, presné a stabilné jazdné vlastnosti. Audi drive select® podporuje individuálne nastavenie vozidla.

Audi S1 - výbava

Inteligentná, individuálna, intuitívna.

Výbava v Audi S1 Sportback.

Presvedčivá kvalita. Širokú ponuku sériovej výbavy modelu Audi S1 Sportback môžete doplniť výbavou na želanie, napríklad MMI navigáciou plus s výklopným farebným displejom. Alebo panoramatickým strešným oknom, ktoré do interiéru vpustí veľa svetla a vzduchu vďaka svojej extra veľkej sklenenej ploche. So systémami Audi phone box, Audi connect a Bose Surround Sound System získate infotainment na najvyššej úrovni.

Audi S1 - interiér

Dôsledne športový.

Interiér Audi S1 Sportback.

Dôsledne športový. Interiér v prevedení klasických tmavých tónov zvýrazňuje elegantný vzhľad modelu Audi S1 Sportback. Exkluzívny interiér vytvárajú čierne kryty vetracích otvorov spolu s palubnými prístrojmi typickými pre modely S a pedálmi z česanej ušľachtilej ocele.

Ponuka Audi S1 Sportback k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.