Audi RS 7 Sportback performance

Nevtieravý športový charakter.

Nové Audi RS 7 Sportback performance: viac dynamiky, viac exkluzivity, intenzívnejšia sila. Výkon štvorlitrového motora V8 TFSI bol zvýšený o 33 kW na celkovo 445 kW (605 k) a funkcia "overboost" sa dodatočne stará o vynikajúci nástup sily a úžasnú akceleráciu. Pohon všetkých kolies quattro® nekompromisne prináša silu na cestu.

Audi RS 7 Sportback

 

Top vlastnosti modelu RS 7 Sportback performance.

Audi RS 7 Sportback

Exteriér. Progresívny dizajn.

Dizajn nového modelu Audi RS 7 Sportback performance je jedinečný do najmenších detailov. Výrazné prvky exteriéru ponúkajú pri modeli RS 7 Sportback performance skutočný estetický zážitok. Patria k nim športovo tvarované nárazníky s veľkoplošnými vstupmi pre prívod chladiaceho vzduchu vpredu a výrazne profilovaný difúzor vzadu, čierna lesklá mriežka chladiča charakteristická pre modely RS a rozšírené prahy dverí. Exteriér je špecifický deliacim prvkom v spodnej časti masky chladiča s nápisom quattro a výraznými dielmi karosérie v matnom titánovom vyhotovení, napríklad lemom jednodielnej masky chladiča, predným spojlerom a lištami v otvoroch pre prívod chladiaceho vzduchu na bokoch, dekoratívnymi lištami okolo bočných okien, krytmi vonkajších spätných zrkadiel a vrchnej hrany difúzora vzadu.

Audi RS 7 Sportback

Motor. Znásobená sila.

Štvorlitrový motor V8 TFSI, známy z modelu RS 7 Sportback, bol modifikovaný pre nasadenie v novom Audi RS 7 Sportback performance. Vysokovýkonný model RS šprintuje z 0 na 100 km/h za 3,7 sekundy, voči základnému modelu RS dosahuje zlepšenie o 0,2 sekundy. Agregát ponúka výnimočnú funkciu "overboost", s ktorou má vodič na krátky čas k dispozícii krútiaci moment až 750 Nm. Za ďalších 8,4 sekúnd atakuje RS 7 Sportback performance hodnotu 200 km/h. Na želanie dodávaný balík "Dynamik" umožňuje zvýšiť maximálnu rýchlosť 250 km/h na 280 km/h resp. na 305 km/h.

Audi RS 7 Sportback

Pohon a podvozok. Zrýchli váš tep.

Sériovo dodávaná osemstupňová prevodovka tiptronic je nastavená na špičkový športový výkon. Každá zmena prevodového stupňa prebieha rýchlo a flexibilne. Pôsobivú silu tohto modelu prináša na cestu stály pohon všetkých kolies quattro a s pomocou vynikajúceho samosvorného stredového diferenciálu flexibilne rozdeľuje krútiaci moment tam, kde je potrebný. Nový model RS 7 Sportback performance prináša v sériovej výbave špecifické nastavenie vzduchového pruženia. Adaptívne pneumatické pruženie s jeho dynamickým nastavením zníži karosériu o 20 milimetrov. Integrované riadené tlmiče sa prispôsobujú v závislosti od stavu cesty, štýlu jazdy a režimu systému Audi drive select.

Audi RS 7 Sportback

Interiér. Výnimočný charakter.

Vnútorný priestor v novom modeli Audi RS 7 Sportback performance je koncentráciou exkluzivity. Športové sedadlá RS vpredu sa na želanie dodávajú s čalúnením v kombinácii čierna Alcantara/koža a modrým voštinovým prešívaním. Interiéru dodávajú výrazný charakter na želanie dodávané dekoratívne prvky v modrom karbónovom vyhotovení s kontrastnými vláknami. Vo vnútornom priestore nájdete exkluzívne materiály, ktoré boli prvotriedne spracované. Okrúhle prístroje tvoria čierne ciferníky s bielou stupnicou a červeným ukazovateľom. Nápis RS zdobí kľúč, trojramenný športový kožený volant RS, osvetlené nástupné lišty, otáčkomer, veľký displej informačného systému vodiča a elektricky vysúvateľný monitor MMI navigácie plus. RS 7 Sportback performance ponúka batožinový priestor s objemom od 535 do 1 390 litrov.

Ponuka Audi RS 7 Sportback performance k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.