Audi RS 7 Sportback

Dokonalá dynamika. Nové Audi RS 7 Sportback.

Puristická elegancia. Fascinujúca sila. Inovatívna technika. Súhrou týchto aspektov vzniklo vozidlo, aké tu ešte nebolo: Audi RS 7 Sportback. Jeho jedinečnosť sa ukrýva v jeho dynamike a s 8-stupňovou prevodovkou tiptronic sa ešte viac prispôsobí vašej jazde. Výrazný dizajnový prvok tvorí jednodielna maska chladiča s typickou čiernou šesťuholníkovou štruktúrou mriežky modelov RS. Na želanie získate inovatívne Audi Matrix LED svetlomety s dodatočne stmavenými krytmi.

Audi RS7 Sportback

 

Výrazné & suverénne. Top vlastnosti nového Audi RS 7 Sportback.

Audi RS7 Sportback

Bezpečnosť, účinnosť, atraktívny dizajn. Audi Matrix LED svetlomety.

Audi Matrix LED svetlomety sú súčasťou výbavy na želanie. Audi Matrix LED svetlomety delia diaľkové LED svetlá na veľa malých samostatných diód, ktoré spolupracujú s predvolenými šošovkami alebo reflektormi. Neustále poskytujú absolútne precízne osvetlenie a maximálny svetelný výkon bez nutného využitia mechaniky natáčania.

Audi RS7 Sportback

Suverénny špičkový športovec. Motor nového modelu Audi RS 7 Sportback.

Motor V8 TFSI s objemom 4,0-litra a výkonom 412 kW (560 k) dosahuje maximálny krútiaci moment 700 Nm. Čistá sila, ktorú na ceste suverénne drží stály pohon všetkých kolies quattro. Šprint z 0 na 100 km/h zvládne ľahko len za 3,9 sekundy. RS 7 Sportback vás presvedčí aj v oblasti účinnosti. V čiastočnom režime vypne systém Audi cylinder on demand štyri z ôsmich valcov.

Audi RS7 Sportback

Suverénna sila. Exteriér Audi RS 7 Sportback.

Dlhá kapota motora, športový C stĺpik a výrazne klesajúca zadná časť vozidla signalizujú výrazný dizajn. Okrem mnohých dizajnových detailov, ako je jednodielna maska chladiča s charakteristickou čiernou mriežkou modelov RS zvýrazňujú dynamický vzhľad nového Audi RS 7 Sportback tri na želanie dodávané optikpakety - matný hliník, lesklá čierna a karbón. Nové sú tiež laky strieborná metalíza "Florett", biela metalíza "Gletscher", čierna metalíza "Mythos" a modrá perleť "Sepang".

Audi RS7 Sportback

Dokonalý športový charakter. Podvozok nového Audi RS 7 Sportback.

Audi RS 7 Sportback disponuje adaptívnym pneumatickým pružením RS vrátane adaptívnych tlmičov v štandardnej výbave. Karoséria je znížená o 20 milimetrov a poskytuje dynamický zážitok z jazdy. Pre všetkých, ktorí vedia oceniť ďalšie plus športového charakteru, je v ponuke pevnejší športový podvozok plus RS so systémom Dynamic Ride Control (DRC). Na želanie sa dodáva tiež dynamické riadenie s plynulo nastaviteľnými prevodmi radenia.

Audi RS7 Sportback

Najnovšia generácia. Infotainment nového Audi RS 7 Sportback.

Nové Audi RS 7 Sportback vás presvedčí aj mnohými inováciami v oblasti infotainmentu. Štandardne dodávaná MMI navigácia plus s dotykovým displejom MMI touch disponuje ešte výkonnejším grafickým profesorom Audi Partners Nvidia.

 

Ponuka Audi RS 7 Sportback k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.