Audi RS 6 Avant

Nižšia hmotnosť. Väčšia sila. Audi RS 6 Avant.

V novom modeli Audi RS 6 Avant sa skrýva veľa: strhujúca sila, pôsobivá atraktivita aj inteligentná technológia ľahkej konštrukcie Audi. Pretože ľahké vozidlo je aj agilné vozidlo. Koľko zábavy vám vďaka tomu poskytne, nemožno vyjadriť číslami. Vari len výškou vášho tepu. Alebo emóciami. Vyskúšajte nový model Audi RS 6 Avant.

Audi RS6 Avant

Výrazné & komfortné. Top vlastnosti modelu Audi RS 6 Avant.

Audi RS6 Avant

Matrix LED svetlomety. Inovatívny svetelný výkon.

Tma je relatívna. Na želanie dodávané Audi Matrix LED svetlomety zmenia noc na deň. Nová technológia svetiel osvetľuje cestu farbou svetla podobnou dennému. Predvídavo osvetľuje zákruty. Keď zaregistruje vozidlá, intenzitu osvetlenia prispôsobí v závislosti od situácie. U Audi RS 6 Avant to umožňuje viacero senzorov a jedna kamera. A tiež inovatívne usporiadané LED diódy s možnosťou zatienenia len tých vybraných, ktoré by oslepovali vodiča.

Audi RS6 Avant

Motor 4,0 l TFSI V8. Neodolateľne dynamický.

Dynamický motor TFSI V8 disponuje výkonom 412 kW (560 k) a RS 6 Avant s ním akceleruje z 0 na 100 km/h za 3,9 sekundy. Vďaka systému Audi cylinder on demand je napriek tomuto pôsobivému výkonu prekvapujúco úsporný.

Audi RS6 Avant

Inovatívne technológie. Prinášajú automobilový šport na cestu.

Čistý automobilový šport suverénne prenesený na cestu. Audi Sport využíva kompetenciu získanú v automobilovom športe, aby boli inovatívne technológie použité aj v sériových vozidlách. Nové Audi RS 6 Avant sprostredkuje atmosféru pretekárskeho vozidla s výnimočnou dynamikou.

Audi RS6 Avant

Športový tvar. Exteriér modelu Audi RS6 Avant.

Užite si svoju radosť, Audi RS 6 Avant jej ponúka viac, než dosť. Čisté, presné línie definujú jeho svalnatý tvar, charakteristický dizajn nárazníkov zvýrazňuje športový exteriér. Veľké otvory pre prívod chladiaceho vzduchu tvoria ďalší zaujímavý prvok v prednej časti vozidla. Rozšírené podbehy kolies dotvárajú výrazné bočné partie. Osvetlené nástupné lišty vás vítajú pri nastupovaní do vozidla.

Audi drive select. Mení charakter.

Audi RS 6 Avant

Dosiahnite váš cieľ - vlastným spôsobom. Systém Audi drive select je v Audi RS 6 Avant súčasťou sériovej výbavy. Stlačením tlačidla ovplyvníte jednotlivé komponenty, aby sa prispôsobili aktuálnej jazdnej situácii. Na výber máte štyri rôzne režimy: auto, comfort, dynamic a individual.

Ponuka Audi RS 6 Avant k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.