Audi R8 Spyder

Intenzívnejší pocit slobody. Nové Audi R8 Spyder.

Dokonalá intenzita: Nové Audi R8 Spyder V10 spája pôsobivý výkon, športovú eleganciu a fascinujúcu jazdu s otvorenou strechou. 5,2-litrový motor V10 FSI dosahuje výkon 397 kW (540 k), ktorý katapultuje model R8 Spyder V10 s otvorenou strechou z 0 na rýchlosť 100 km/h za 3,6 sekundy. Ako bonus získate impozantnú zvukovú kulisu dvojprúdovej výfukovej sústavy s lichobežnikovými koncovkami výfuku. Jeho hnacia sila dosiahne maximum pri rýchlosti 318 km/h, ale pocit nekonečnej slobody nikdy neskončí.

Audi R8 Spyder

 

Top vlastnosti modelu R8 Spyder V10

Audi R8 Spyder

Fascinácia z jazdy s otvorenou strechou

Otvorí vám nové perspektívy. Plátenná strecha modelu R8 Spyder sa až do rýchlosti 50 km/h otvára plne automaticky a komfortne. Po stlačení tlačidla sa len za 20 sekúnd úplne sklopí pod kryt v novom dizajne. Dodáva sa v čiernom, hnedom a červenom vyhotovení. Úroveň hluku spôsobená vetrom a od kolies je výrazne nižšia ako pri predchádzajúcom modeli. Vetrolam zo syntetického textilu zabezpečí pri jazde s otvorenou strechou slabšie vírenie vzduchu. Zažite intenzívnejšiu slobodu pri jazde s otvorenou strechou.

Audi R8 Spyder

Väčšia príťažlivosť: Dizajn

R8 Spyder V10 nepotrebuje žiadne slová na to, aby vás presvedčil. Na prvý pohľad vás nadchne fascinujúcou súhrou jasne definovaných hrán a plynulých plôch. Celkový dizajn modelu R8 Spyder V10 prezentuje dynamiku - trojrozmerný tvar jednodielnej masky chladiča v dizajne včelieho plástu, nové bočné kryty sacieho systému a výrazná zadná časť vytvárajú jednoznačné dynamické akcenty. Nové Audi R8 Spyder V10 je kratšie, širšie a nižšie ako predchádzajúci model, aj preto vyzerá na ceste ešte dynamickejšie.

Audi R8 Spyder

Zameraný na to, čo je podstatné: Kokpit

Aby ste mali všetko vo svojom zornom poli. Vnútorný priestor je dôsledne zameraný na vodiča. Vďaka tomu môže všetky funkcie pohodlne ovládať pomocou štandardne dodávaného športového koženého volantu R8 alebo pomocou na želanie dodávaného multifunkčného koženého volantu "Performance" plus a dvoch, respektíve štyroch okrúhlych tlačidiel na volante. Sériovo dodávaný virtuálny prístrojový panel "Audi virtual cockpit" prezentuje všetky dôležité údaje na 12,3-palcovom displeji s vysokým rozlíšením a v 3D grafike. O impozantný hudobný zážitok sa postarajú reproduktory zvukového systému Bang & Olufsen integrované do hlavových opierok športových sedadiel R8 alebo škrupinových sedadiel R8. Každé sedadlo je vybavené dvomi reproduktormi - pre perfektnú akustiku aj pri rýchlosti 200 km/h.

Audi R8 Spyder

Zastaví vám dych: 5,2-litrový motor V10 FSI

5,2-litrový motor katapultuje model R8 Spyder V10 s výkonom 397 kW (540 k) z 0 na 100 km/h už za neuveriteľných 3,6 sekundy. Maximálny krútiaci moment dosahuje hodnotu 540 Nm. Len 11,8 sekúnd potrebuje na to, aby dosiahol rýchlosť 200 km/h. Maximálna rýchlosť pritom atakuje hodnotu 318 km/h. Silu motora V10 môžete nielen cítiť, ale aj počuť, pretože výrazný zvuk motora vytvára impozantnú akustickú kulisu.

Ponuka Audi R8 Spyder k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.