Audi R8 Coupé

Koncentrácia sily. Nové Audi R8 Coupé.

Nové Audi R8 Coupé vytvára štandardy: agregát 5,2-litra, V10, dokáže zrýchliť z 0 na 100 km/h už za 3,2 sekundy a dosahuje maximálnu rýchlosť 330 km/h. Dych vyrážajúci výkon, dobre ladiaci s ostrým športovým dizajnom. Audi R8 Coupé má pretekársky šport navidomoči zakódovaný vo svojich génoch.

Audi R8 Coupé

 

Koncentrovaný výkon. Top vlastnosti modelu R8 Coupé.

Audi R8 Coupé

Motory Audi R8 Coupé

Audi ponúka dve verzie motora V10: Audi R8 V10 s výkonom 397 kW (540 k), alebo v Audi R8 V10 plus s výkonom 449 kW (610 k). So zrýchlením z 0 na 100 km/h za 3,5 alebo za 3,2 sekundy a s maximálnou rýchlosťou 323 km/h alebo až 330 km/h na Vás Audi R8 Coupé urobí naozaj obrovský dojem.

Audi R8 Coupé

Dizajn Audi R8 Coupé

Zažite maximálny pretekársky charakter v kombinácii s vynikajúcim dizajnom. Výrazná jednodielna maska chladiča Audi Singelframe, svalnaté bočné línie a atletická zadná časť zvýrazňujú jeho jedinečný dizajn. V centre stojí desaťvalcový motor, uložený pozdĺžne pod zadným oknom a ako výrazný športový ale aj dizajnový prvok vozidla môže byť na želanie osvetlený.

Audi R8 Coupé

Audi virtual cockpit

Zameraný na podstatné: prístrojový panel vo vyhotovení ako vysoko výkonný 12,3-palcový LCD displej poskytuje vodičovi informácie formou fascinujúcej grafiky. Režimy zobrazenia môžete meniť a prístrojový panel prispôsobiť Vašim vlastným potrebám. Nastavuje sa ovládaním na koženom multifunkčnom volante. Vodičove ruky vďaka tomu zostanú na volante a pozornosť sa sústredí na cestu.

Audi R8 Coupé

Laserové svetlá Audi R8 Coupé

Na želanie dodávané diaľkové svetlá s laserovou technológiou zdvojnásobujú dosah LED svetlometov na 600 metrov. V každom svetlomete je integrovaný jeden laserový modul, ktorý tvoria štyri vysoko výkonné laserové diódy. Fosforový konvertor mení modrý laserový svetelný lúč na biele svetlo, ktoré je pre ľudské oko prirodzené. Kontrasty sú pri ňom zreteľnejšie. Diaľkové laserové svetlá sa aktivujú od rýchlosti 60 km/h a sú doplnkom pre diaľkové LED svetlá. Výhodami pre vodiča sú lepší výhľad a väčšia bezpečnosť.

Ponuka Audi R8 Coupé k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.