Audi Q7 e-tron quattro

Mení svet. Nemení váš všedný deň. Audi Q7 e-tron quattro.

Športový charakter, komfort a účinnosť. Audi e-tron quattro je prvým TDI Plug-in hybrid modelom s pohonom všetkých kolies quattro na svete a zároveň prvý Plug-in hybrid s naftovým motorom od Audi. Z 0 na 100 km/h akceleruje za 6,2 sekundy a spotrebuje len 1,9 litra nafty na 100 kilometrov.

Audi Q7 e-tron

 

Športové & účinné. Top vlastnosti modelu Audi Q7.

Audi Q7 e-tron

Dizajn

Dizajn modelu Audi Q7 e-tron quattro je založený na rovnováhe výrazného, ostrého štýlu a nevtieravej elegancie. Všetky línie a plochy sú precízne a výstižne vypracované. Šírka aj robustnosť vozidla je výrazná. Zadné dvere zvýrazňujú kolmé D-stĺpiky, čo je typické pre vozidlá modelového radu Q značky Audi.

Audi Q7 e-tron

Pohon

Líthiovo-iónová batéria sa skladá zo 168 kvalitných akumulátorových článkov a je chladená kvapalinou. S kapacitou 17,3 kW poskytuje dojazd až 56 kilometrov na elektrický pohon - ďalšia najlepšia hodnota v segmente. V novom modeli Q7 e-tron quattro je zabudovaná nová dvojfázová technológia nabíjania, ktorá umožňuje nabíjanie s výkonom až 7,2 kW. Vďaka tomu v závislosti od infraštruktúry (ktorá zodpovedá výkonnej priemyselnej zásuvke) a nabíjacieho kábla môžete nabiť batériu za asi dve a pol hodiny.

Audi Q7 e-tron

Priestor

Audi Q7 e-tron quattro ponúka najväčší priestor vo svojom segmente. Štandardný objem batožinového priestoru je 650 litrov, maximálny objem je až 1 835 litrov. Dizajnové prvky ako "Wrap-around" - veľký oblúk okolo vodiča a spolujazdca, dekoratívne lišty alebo vetrací otvor v dizajne jednej neprerušenej línie zdôrazňujú veľkorysosť vnútorného priestoru.

Audi Q7 e-tron

Interiér

Dizajnové prvky ako veľký "wrap-around" oblúk okolo vodiča a spolujazdca, dekoratívne lišty alebo vetrací otvor v dizajne jednej neprerušenej línie zvýrazňujú veľkorysosť vnútorného priestoru. Dvojdielne plochy aplikácií dávajú priestor pre mnohé individuálne kombinácie, v ponuke nájdete poťahy sedadiel na úrovni luxusnej triedy. Mnohé materiály z exkluzívneho oddelenia Audi design selection sú pre vozidlá modelového radu Q celkom nové. Materiály sú vysokokvalitne spracované bez akýchkoľvek kompromisov - typicky pre Audi.

Ponuka Audi Q7 e-tron quattro k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.