Audi Q7

Veľké veci robíme s ľahkosťou. Audi Q7.

Nový model Audi Q7 je výsledkom ambicióznej idey: Nikdy neprestať, byť lepším. Je svalnatý, a napriek tomu z neho vyžaruje ľahkosť. Vnútorný priestor ponúka komfort na najvyššej úrovni. S ešte väčším voľným priestorom pre Vaše predstavy. Motor 3.0 TDI akceleruje tohto päťmiestneho svalovca z 0 na 100 km/h za pôsobivých 6,3 sekúnd.

Audi Q7

 

Silný a výrazný. Top vlastnosti modelu Q7.

Audi Q7

Miesto pre vaše nápady. Priestorový koncept v novom Audi Q7.

Objavujte priestor vo variabilnom interiéri nového modelu Audi Q7. Voči predchádzajúcemu modelu sa priestor v interiéri pre pasažierov zväčšil. Interiér okrem toho ponúka rôzne možnosti konfigurácie. Štandardne sa v druhom rade dodávajú tri samostatné sedadlá s možnosťou nastavenia sklonu operadiel. Na želanie sa dajú pridať dve elektricky výklopné samostatné sedadlá v treťom rade, vďaka ktorým vznikne z Audi Q7 sedemmiestne vozidlo. V takomto prípade Vám nastupovanie uľahčia sklopné operadlá krajných sedadiel v druhom rade.

Audi Q7

Výrazný a rozhodný. Q dizajn modelu Audi Q7.

Audi Q7 tvoria napäté, dynamické plochy a ostré línie. Napriek dlhšiemu rázvoru je kompaktnejší ako jeho predchodca. Zväčšila sa šírka aj výška vozidla, vďaka čomu pôsobí ešte svalnatejšie a výraznejšie. Jeho nadčasový atletický vzhľad dotvára výrazná maska chladiča a na želanie dodávané Matrix LED svetlomety.

Audi Q7

Výnimočný zážitok z jazdy. Technológia ľahkej konštrukcie Q7.

Pri vývoji nového Audi Q7 sa zúročilo 20 rokov skúsenosti s vývojom ľahkej konštrukcie. S motorom 3.0 TDI je o 325 kilogramov ľahší ako predchádzajúci model. Opatrenia, ktoré boli urobené pre ľahkú konštrukciu sa odzrkadľujú v mnohých detailoch Audi Q7, od palubnej siete až k podlahe batožinového priestoru. Vďaka tomu dosahuje lepšiu dynamiku a účinnosť.

Audi Q7

Dosahuje nové ciele. Pohon v Audi Q7.

Silný motor 3.0 TFSI disponuje výkonom 245 kW (333 k) a päťmiestne Audi Q7 akceleruje z 0 na 100 km/h za 6,1 sekundy. Štandardne dodávaný stály pohon všetkých kolies quattro nepretržite prenáša jeho silu na cestu. A s na želanie dodávaným jedinečným riadením všetkých kolies máte vozidlo v každej situácii ešte viac pod kontrolou.

Audi Q7

Objednajte si testovaciu jazdu na novom Audi Q7

Objednať testovaciu jazdu

Ponuka Audi Q7 k okamžitému odberu