AUDI Q5

Nenechajte nič na náhodu. Je jedno, či ide o komfort, štýl alebo dynamiku: Audi Q5 presviedča od prvého okamihu. Jeho vzhľad je výrazný, jeho pohon energický, jeho technológie inovatívne. A tým sú vaše možnosti veľmi široké. Môžete ich využiť každý deň nanovo - s novým Audi Q5.
Stvorené aby uvádzalo do pohybu

Stvorené aby uvádzalo do pohybu

Každý detail nového Audi Q5 je ovplyvnený charakteristickým dizajnom modelov Q a stelesňuje dynamiku a suverenitu. Ako markantná kapota motora alebo splývajúca línia strechy, úzky pás okien alebo vonkajšie spätné zrkadlá nasadené na dverách.

Audi SQ5 TFSI
Audi SQ5 TFSI
Audi SQ5 TFSI
Audi SQ5 TFSI
Audi SQ5 TFSI
Audi SQ5 TFSI

Všetko na očiach

S voliteľnou plne digitálnou palubnou doskou Audi virtual cockpit sa pokrok stáva viditeľným. Plne digitálny združený prístroj na svojej obrazovke s vysokým rozlíšením a uhlopriečkou 31,2 cm (12,3 palca) zobrazuje mnoho informácií relevantných pre jazdu.

Od rýchlosti cez navigáciu až po komunikáciu - môžete si zvoliť z množstva možností zobrazenia. Veľký, štíhly farebný monitor s uhlopriečkou 21,0 cm (8,3 palca) voliteľného systému MMI navigácia plus sa vyznačuje prehľadnosťou a nekomplikovanou koncepciou ovládania.

Všetko na očiach
Audi SQ5 TFSI
Audi Q5

Ukazuje veľkosť

Nové Audi Q5 presviedča veľkorysou priestorovou ponukou a praktickými odkladacími možnosťami. Operadlo zadného sedadla sa dá pohodlne sklopiť z batožinového priestoru a tým zväčšiť jeho objem až na 1.550 litrov. Nakladanie uľahčuje voliteľné senzorové otváranie dverí batožinového priestoru. Ak nemáte ani jednu ruku voľnú, dvere batožinového priestoru môžete otvoriť pohybom nohy pod zadným nárazníkom. A tak uložíte aj najťažšie kufre s ľahkosťou.

Pohon a podvozok

Pripravený na každý povrch - a výzvy budúcnosti: objavte pohon všetkých kolies quattro, ktorý pri štvorvalcových modeloch vďaka novej technológii ultra spája efektívnosť s bezpečnosťou. Voliteľné pneumatické pruženie adaptive air suspension prispôsobuje tlmenie pohybu každého jednotlivého kolesa terénu a štýlu jazdy.

Pohon a podvozok

Svetlomety Audi Matrix LED

Už z diaľky imponuje nové Audi Q5 voliteľnými svetlometmi Audi Matrix LED s charakteristickými dennými svetlami z LED a výraznými dynamickými smerovými svetlami. Kamera za predným oknom v rámci hraníc systému rozoznáva vozidlá idúce vpredu a protiidúce vozidlá. A svetlomety sa v zlomku sekundy prispôsobia situácii, čím robia pokrok dobre viditeľným.

Objednajte si testovaciu jazdu na novom Audi Q5

Objednať testovaciu jazdu

Ponuka AUDI Q5 k okamžitému odberu