Audi Q3

Model vyvinutý pre nové požiadavky vodičov.

Kompaktný a plný vnútorných veličín. Jeho progresívny a športový dizajn upúta každého a podčiarkne jeho výrazný SUV charakter. Mestský typ, ktorý je doma na každej ceste. Silný a obratný. S novou generáciou silných motorov TSI a TDI presvedčí väčším výkonom a vyššou účinnosťou, no zároveň vám ponúka intenzívne potešenie z jazdy.

Top vlastnosti Audi Q3

Exkluzívna výbava

Vytvorte si vaše Audi Q3 presne podľa vašich predstáv. Vďaka širokej ponuke doplnkovej výbavy si Audi Q3 môžete prispôsobiť podľa vašich individuálnych potrieb. Napríklad s navigačným systémom MMI Navigation plus a systémom Bose Surround so 14 vysokovýkonnými reproduktormi.

S veľkorysým vnútorným priestorom, praktickými odkladacími priehradkami a veľkým priestorom pre nohy. Aj batožinový priestor je veľkorysý a vďaka sklápateľným operadlám zadných sedadiel vám ponúka ešte väčšiu kapacitu. Vďaka vyberateľnému krytu batožinového priestoru a na želanie dodávanému elektrickému otváraniu zadných dverí je komfortné aj nakladanie batožiny.

Komfortná funkcionalita
Výrazný a športový dizajn

Výrazný a športový dizajn modelu Audi Q3 upúta každého. Línie v dizajne modelov kupé zvýrazňujú spolu s charakteristickou zadnou časťou vozidla, trojdimenzionálnou jednodielnou maskou chladiča Singelframe a prepracovanými nárazníkmi výrazný SUV charakter modelu Q3.

Nová generácia motorov pre model Audi Q3 vás presvedčí väčším výkonom a vyššou účinnosťou, vďaka čomu je z neho skutočné výkonné SUV. A prostredníctvom jeho stáleho pohonu všetkých kolies quattro sa Q3 stará o vynikajúcu trakciu a ponúka intenzívne potešenie z jazdy.

Dynamika a radosťz jazdy
Zadné LED svetlá

Zadné LED svetlá s dynamickými smerovými svetlami

Moderná LED technológia, ktorá výborne osvetlí cestu. Na želanie dodávané LED svetlomety s farbou svetla podobnou dennému znižujú únavu očí. Za pozornosť stoja tiež zadné LED svetlá s dynamickými smerovými svetlami, ktoré vysielajú výrazný signál svojím dobre rozpoznateľným a pritom vyslovene pre Audi typickým smerovým svetlom.

Priestor pre vaše idey

Priestor pre vaše idey

Batožinový priestor v Audi Q3 ponúka veľký objem. V normálnom stave je to 460 litrov. Sklopením operadiel delených zadných sedadiel sa objem batožinového priestoru zväčší dokonca až na 1 365 litrov. Vďaka vyberateľnému krytu batožinového priestoru a na želanie dodávanému elektrickému ovládaniu zadných dverí bude pre vás nakladanie batožiny komfortnou záležitosťou.

Vnútorný priestor

Vnútorný priestor

Exkluzívny do najmenších detailov. Na želanie s individuálnym charakterom, vďaka výbave, ktorá vám zrýchli tep už pri nastupovaní. Ako športové sedadlá vpredu pri výbave Q3 sport. Aj zadná časť vozidla Vám ponúka priestor pre vlastné nápady. A exkluzívna doplnková výbava vám zase poskytuje možnosti tieto nápady zrealizovať - bez ohľadu na to, pre ktorú výbavu sa rozhodnete.

Objednajte si testovaciu jazdu na novom Audi Q3

Objednať testovaciu jazdu

Ponuka Audi Q3 k okamžitému odberu