Audi Q2

Skutočný charakter. Nové Audi Q2.

Na scénu vstupuje nové Audi Q2- mestský typ s výraznými hranami. Nespútaný charakter s úplne novým, geometrickým dizajnom a výrazným sebavedomím môžete mať so silnými motormi TFSI a TDI s výkonmi od 116 do 190 koní a na želanie s pohonom všetkých kolies quattro. Jeho výbava vám splní takmer každé želanie a prináša systémy, ktoré boli predtým vyhradené pre vozidlá vyššej triedy. A konektivita? Je príkladná vďaka rozhraniu Audi smartphone interface, najmodernejším systémom infotainment a zvukovým systémom.

Audi Q2

 

Top vlastnosti modelu Q2.

Audi Q2

Jedinečný: dizajn exteriéru

Prednej časti dominuje vyššie umiestnená osemuhoľníková jednodielna maska chladiča. Mimoriadne nápadná je plochá, dozadu jemne klesajúca strecha v štýle modelov kupé, ktorá sa vzadu napája na farebne odlišne lakovaný C stĺpik.

Audi Q2

Skvelé pripojenie: konektivita

Model Audi Q2 je štandardne vybavený veľkým displejom MMI, ktorý sa ovláda prostredníctvom otočného tlačidla a dvoch ďalších tlačidiel umiestnených na stredovom tuneli. Navigácia MMI plus s dotykovou plochou MMI touch a WIFI hotspot sa dodávajú na želanie. Prostredníctvom rozhrania Audi smartphone interface pripojíte smartfóny s operačným systémom iOS a Android. Špičkovú technológiu na najvyššej úrovni ponúka na želanie dodávaný virtuálny prístrojový panel "Audi virtual cockpit", ktorý prezentuje na 12,3-palcovom LCD displeji s vysokým rozlíšením komplexné a obsiahle informácie.

Audi Q2

Variabilný a individuálny: interiér

Je nielen praktický - Q2 prináša na želanie elektrické otváranie zadných dverí batožinového priestoru a trojdielne operadlo zadných sedadiel -, ale aj bohatý na možnosti vyhotovenia jeho vnútorného priestoru. Expresívne farby poťahov sedadiel a dekoratívnych líšt vám poskytujú veľký priestor pre vytvorenie vášho osobného štýlu.

Audi Q2

Čistá radosť z jazdy: pohon a motory

Audi Q2 prichádza so šiestimi motormi - každý model je štandardne vybavený novým progresívnym riadením, pri ktorom sa prevodový pomer mení v závislosti od uhla natočenia volantu. Adaptívne tlmiče a systém Audi drive select, s ktorými vodič môže definovať charakteristiku jazdných vlastností svojho Q2 sa dodávajú na želanie.

Objednajte si testovaciu jazdu na novom Audi Q2

Objednať testovaciu jazdu

Ponuka Audi Q2 k okamžitému odberu