Audi A6 Avant

Funkčnosť a komfort v jednom. Audi A6 Avant.

Inovatívne technológie, progresívny dizajn a široká ponuka moderných systémov doplnkovej výbavy. Audi A6 Avant spája tieto hodnoty do výnimočnej športovo elegantnej symbiózy. Táto všestranná kvalita takto elegantne a zároveň progresívne otvára nový spôsob mobility.

Audi A6 Avant

Pôsobivé & suverénne. Top vlastnosti modelu A6 Avant.

Audi A6 Avant

Asistenčné systémy. Pre ešte väčšiu bezpečnosť a komfort.

Väčšina nehôd na cestách je výsledkom zlého vyhodnotenia situácie človekom. Moderné asistenčné systémy dokážu v mnohých prípadoch následky dopravnej nehody zmierniť. Audi vás podporuje rôznymi systémami, aby ste do cieľa dorazili v poriadku. Asistenčné systémy navzájom spolupracujú, vďaka čomu môžete byť Vy flexibilný a výkonný a vaša jazda komfortná.

Audi A6 Avant

Matrix LED svetlomety. Inovatívny svetelný výkon.

Tma je relatívna. Na želanie dodávané Audi Matrix LED svetlomety zmenia noc na deň. Nová technológia svetiel disponuje farbou svetla podobnou dennému. Predvídavo osvetľuje zákruty. Keď zaregistruje vozidlá, intenzitu osvetlenia prispôsobí v závislosti od situácie. U Audi A6 Avant to umožňuje viacero senzorov a jedna kamera. A tiež inovatívne usporiadané LED diódy s možnosťou ich zatienenia.

Audi A6 Avant

Bang & Olufsen Advanced Sound System. Fascinujúci zvuk v exkluzívnom dizajne. 

Bang & Olufsen Advanced Sound System vám dokonalou kvalitou zvuku poskytne jedinečný zážitok z hudby ako v koncertnej sále. 15 reproduktorov vrátane centrálneho a subwoofera sa postará o fascinujúci zážitok z priestorového zvuku.

Audi A6 Avant

Motory. Skvelá dynamika a vynikajúca účinnosť.

Kvalita, ktorá presvedčí. Motory modelu A6 Avant sú charakteristické mimoriadnou účinnosťou. Nezáleží na tom, či je to naftový alebo benzínový motor, zo širokej ponuky si vyberte ten, ktorý sa najviac hodí vašim potrebám a vášmu jazdeckému štýlu.

Fascinujúce novinky v Audi A6 Avant.

 

Audi A6 Avant

Ostrejší dizajn okrem iného získali jednodielna maska chladiča, otvory pre prívod chladiaceho vzduchu a nárazníky. Pod kapotou vozidla sú rôzne nové varianty motorov, vďaka ktorým je Audi A6 ešte účinnejšie a výkonnejšie. Ponúka tiež úplne novú prevodovku S tronic pre pohon predných kolies, ktorá nahradila prevodovku multitronic. Ďalšou novinkou je, že MMI navigácia plus s dotykovým displejom MMI touch dostala novú technickú platformu s grafickým čipom Tegra 30 od značky Nvidia, Audi connect teraz prenáša dáta cez rýchle LTE pripojenie.

Ponuka Audi A6 Avant k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.