Audi A6 allroad quattro

Najatraktívnejší spôsob, ako ísť vlastnou cestou. Audi A6 allroad quattro.

Prečo jazdiť len po cestách, ktoré používajú aj iní? V Audi A6 allroad quattro ste našli automobil, s ktorým môžete objavovať úplne nové cesty a zvládnete každú výzvu. Okrem iného aj vďaka adaptívnemu pneumatickému pruženiu. Elektronicky riadený systém vzduchového pruženia s plynulým nastavením tlmičov automaticky prispôsobí podvozok každej ceste.

Audi A6 allroad quattro

Pôsobivé & suverénne. Top vlastnosti modelu A6 allroad quattro.

Audi A6 allroad quattro

Exteriér Audi A6 allroad quattro. Exkluzívne doplnky.

Dynamické línie, rozšírené prahy dverí a výrazná jednodielna maska chladiča v hliníkovom vyhotovení robia vonkajší vzhľad Audi A6 allroad quattro jedinečným. Exkluzívny ochranný kryt spodku vozidla, ktorý prechádza po celej šírke nárazníka je súčasťou exkluzívnej výbavy. Ďalšie akcenty vytvárajú strešný spojler a strešné lišty s vyššími mostíkmi. Lak "Javabraun" je rovnako jedinečný ako tento model a dodáva sa exkluzívne pre Audi A6 allroad quattro.

Audi A6 allroad quattro

Matrix LED svetlomety. Inovatívny svetelný výkon.

Tma je relatívna. Na želanie dodávané Audi Matrix LED svetlomety zmenia noc na deň. Nová technológia svetiel osvetľuje cestu farbou svetla podobnou dennému. Predvídavo osvetľuje zákruty. Keď zaregistruje vozidlá, intenzitu osvetlenia prispôsobí v závislosti od situácie. U Audi A6 allroad quattro to umožňuje viacero senzorov a jedna kamera. A inovatívne usporiadané LED diódy s možnosťou zatienenia len tých vybraných, ktoré by oslepovali vodiča.

Audi A6 allroad quattro

Interiér Audi A6 allroad quattro. Neustále sleduje vašu jazdu.

Štandardne dodávaný ukazovateľ uhla náklonu vám ukáže grafický obraz vozidla pri stúpaní a klesaní. Aby ste aj pri jazde v teréne mali prehľad a kontrolu. Asistent jazdy z kopca umožňuje udržiavať konštantnú rýchlosť pri jazde z kopca. Elektronická kontrola stability ESC zabezpečuje perfektnú stabilitu vozidla.

Audi A6 allroad quattro

Motory. Skvelá dynamika a vynikajúca účinnosť.

Kvalita, ktorá presvedčí. Motory modelu A6 allroad quattro sú charakteristické mimoriadnou účinnosťou. Nezáleží na tom, či je to naftový alebo benzínový motor, zo širokej ponuky si vyberte ten, ktorý sa najviac hodí k vášmu štýlu jazdy a vašim potrebám.

Fascinujúce. Novinky v Audi A6 allroad quattro.

 

Audi A6 allroad quattro

Ostrejší dizajn dostala jednodielna maska chladiča, svetlomety, otvory pre prívod chladiaceho vzduchu a nárazníky. Pod kapotou vozidla sú rôzne nové varianty motorov, vďaka ktorým je Audi A6 allroad quattro ešte účinnejšie a výkonnejšie. Ďalšou novinkou je, že MMI navigácia plus s dotykovým displejom MMI touch dostala novú technickú platformu s grafickým čipom Tegra 30 od značky Nvidia, Audi connect teraz prenáša dáta cez rýchle pripojenie LTE.

Ponuka Audi A6 allroad quattro k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.