Audi A4 allroad quattro

Málokedy je cesta príliš ďaleká. Zriedkavo je jej povrch príliš zlý.

Nový model A4 allroad quattro reprezentuje exkluzívny "off-road" charakter. Kombinuje extrovertný dizajn s maximálnou všestrannosťou a vychutnáva si výnimočné postavenie vo svojom segmente. S výrazne športovými ochrannými lemami blatníkov a vyššou svetlou výškou podvozka predstavuje A4 Allroad quattro dokonalé vozidlo do ľahšieho terénu. Pohon všetkých kolies quattro zabezpečuje perfektný zážitok z jazdy, vďaka väčšej dynamike, väčšej trakcii a dobrému pocitu takmer na každom povrchu.

Audi A4 allroad quattro

Top vlastnosti modelu Audi A4 allroad quattro.

Audi A4 allroad quattro

Progresívny dizajn

Audi A4 allroad quattro dáva svoj charakter najavo. Horizontálne línie a rozšírené podbehy kolies zreteľne prezentujú jeho silu. Mnohé detaily, ako napríklad maska chladiča s vertikálnymi chrómovými priečkami, výrazné nárazníky vpredu a vzadu, ale aj ostrý tvar svetlometov dodávajú exteriéru exkluzívny charakter vozidla vhodného do ľahšieho terénu. Pre Audi A4 allroad quattro je v ponuke štrnásť lakov. Päť lakov je určených pre lakovanie kompletnej karosérie.

Audi A4 allroad quattro

Suverénny zážitok z jazdy

Nemusíte si nechať diktovať, kadiaľ má viesť cesta. S pohonom všetkých kolies quattro patrí k štandardnej výbave aj sebavedomá jazda v teréne. Pre väčšiu dynamiku, väčšiu trakciu a dobrý pocit takmer na každom povrchu. Jazdné vlastnosti modelu môžete upraviť prostredníctvom systému Audi drive select. Okrem známych režimov "comfort", "auto", "dynamic", "efficiency" a "individual" je pre jazdu mimo spevnených ciest k dispozícii režim "off-road".

Audi A4 allroad quattro

Inovatívne technológie

Fascinujúci systém infotainment a inteligentné asistenčné systémy sú v Audi A4 allroad quattro jasným znakom inovatívnej mobility. Na želanie dodávaný virtuálny prístrojový panel Audi virtual cockpit a na želanie dodávaný Bang & Olufsen Sound System s 3D zvukom predstavujú špičkové technológie na najvyššej úrovni. K výnimočným asistenčným systémom patrí adaptívny tempomat s funkciou Stop&Go vrátane asistenta pre jazdu v dopravnej zápche, ktorý pri rýchlosti do 65 km/h preberie kontrolu zrýchlenia, spomalenia aj smerového riadenia vozidla.

Audi A4 allroad quattro

Rozhodujúca všestrannosť

Výbava v Audi A4 allroad quattro vás presvedčí rozhodujúcou všestrannosťou. Bezdotykové odomykanie a otváranie veka batožinového priestoru vám umožní mimoriadne pohodlné naloženie vecí do batožinového priestoru. Úplne sklápateľné operadlá zadných sedadiel zabezpečia viac miesta vo vnútornom priestore. V základnom stave ponúka model A4 allroad quattro objem batožinového priestoru 505 litrov, po sklopení operadiel zadných sedadiel a pri využití celej výšky interiéru máte k dispozícii objem 1 510 litrov.

Audi A4 allroad quattro

Silné motory

Motory TFSI a TDI v Audi A4 allroad quattro ponúkajú pokrokovú techniku a vysokú činnosť. S novovyvinutým motorom 2.0 TFSI s výkonom 185 kW (252 k) akceleruje model A4 allroad quattro v kombinácii so sedemstupňovou automatickou prevodovkou S tronic z 0 na 100 km/h za 6,1 sekundy a dosahuje maximálnu rýchlosť 246 km/h. Na 100 kilometrov dosahuje spotrebu 6,4 litra paliva a emituje 147 gramov CO2 na kilometer. Najvýkonnejšou verziou medzi naftovými agregátmi je motor 3.0 TDI s výkonom 200 kW (272 k), s ktorým akceleruje A4 allroad quattro z 0 na 100 km/h za 5,5 sekundy a ďalej až k maximálnej rýchlosti 250 km/h. Pri spotrebe dosahuje 5,3 litra paliva na 100 kilometrov a emituje 139 gramov CO2 na kilometer. O ešte lepší zážitok z jazdy sa postará na želanie dodávaný podvozok s reguláciou tlmičov a vyššia svetlá výška.

Objednajte si testovaciu jazdu na novom Audi A4 allroad

Objednať testovaciu jazdu

Ponuka Audi A4 allroad quattro k okamžitému odberu