Audi A3 Sportback e-tron

Mení svet. Nie všedný deň. Audi A3 Sportback e-tron.

Mobilita budúcnosti pozná mnohé výzvy. Audi pozná odpoveď: Audi A3 Sportback e-tron. Prémiový kompakt s plug-in hybridným pohonom je absolútne praktické vozidlo na každý deň. Kombinuje silné stránky elektropohonu s výhodami spaľovacieho agregátu. Prináša vám tichú jazdu s elektrickým pohonom a veľký dojazd vďaka silnému štvorvalcovému agregátu. Výzva je prijatá.

 

Špecifické vlastnosti modelu Audi A3 Sportback e-tron

Audi A3 e-tron

Dizajn exteriéru

Dizajnom jednoznačne patrí do modelového radu A3, ale výnimočný model A3. A3 Sportback e-tron sa vyznačuje špecifickými detailmi exteriéru: Od masky chladiča v čiernom matnom prevedení s horizontálnymi chrómovými lištami až po difúzor s chrómovým dekórom. Špeciálna svetelná identita e-tron v prednom nárazníku a štýlové bočné prahy prezentujú výnimočný charakter modelu A3 Sportback.

Audi A3 e-tron

Spaľovací motor

Silný a účinný agregát 1.4 TFSI s výkonom 110 kW (150 k) a maximálnym krútiacim momentom 250 Nm slúži ako spaľovací motor. Diskový elektromotor s výkonom 75 kW je integrovaný do 6-stupňovej prevodovky S tronic, ktorá bola špeciálne vytvorená pre model A3 Sportback e-tron. Obidva pohony sa účinne a výkonnostne dopĺňajú a okrem toho dokáže rekuperovať energiu a využívať jazdu na voľnobeh.

Audi A3 e-tron

Audi virtual cockpit

Predstavuje viac ako len pohľad na displej: S digitálnym prístrojovým panelom Audi virtual cockpit máte všetky dôležité informácie priamo vo vašom zornom poli. Na displeji s uhlopriečkou 12,3-palcov máte na výber dva režimy zobrazenia informácií: klasický, pri ktorom sa prístroje zobrazia v takej veľkosti ako obvyklé analógové, v režime infotainment sa do popredia dostáva centrálne okno, napríklad pre zobrazenie navigačnej mapy.

Audi A3 e-tron

Pohon - účinná dynamika

Vďaka kombinácii spaľovacieho a elektromotora sa dostanete ďalej. Audi A3 Sportback e-tron vám ponúka pôsobivý športový výkon a pôsobivú účinnosť. V číslach to znamená: maximálna rýchlosť 222 km/h, zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 7,6 sekundy, dojazd na elektrický pohon až 50 kilometrov.

Audi A3 e-tron

Jednoduché nabíjanie

Koncepcia nabíjania modelu A3 Sportback e-tron je taká pokroková ako vozidlo samotné. S jedným konektorom nabíjania, ktorý je umiestnený za štyrmi kruhmi jednodielnej masky chladiča Singelframe a výbavy určenej na nabíjanie vozidla môžete Audi A3 sportback e-tron nabiť prostredníctvom priemyselnej elektrickej zásuvky alebo verejnej nabíjacej stanice za 2,5 hodiny. Nabíjanie pomocou domácej elektrickej zásuvky trvá menej ako 4 hodiny.

 

Prečo uprednostniť model e-tron?

Každodenná elektromobilita bez obmedzení: Audi A3 Sportback e-tron s plug-in hybridným pohonom ponúka to najlepšie z dvoch rôznych svetov: vysokú účinnosť, jazdu s elektromotorom bez emisií, športovú dynamiku jazdy, veľký dojazd a rôzne možnosti nabíjania doma aj na ceste. Objavujte Audi A3 Sportback e-tron, s ktorým sa budete tešiť z jazdy každý deň.

Audi A3 e-tron

Ponuka Audi A3 Sportback e-tron k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.