Audi A3 Sportback

Dynamickejšie vpred. Audi A3 Sportback.

Svalnatejšia podoba: Dynamická línia strechy zvýrazňuje atletický charakter tohto päťdverového vozidla. Výrazný prelis pod oknami a dynamická línia nad prahmi definujú jeho štíhle boky. Aj zadná časť s trojrozmernými zadnými svetlami, výraznými líniami a širokým difúzorom hovoria jasnou rečou. Výnimočný systém predstavuje digitálny prístrojový panel "Audi virtual Cockpit", ktorý je prvýkrát k dispozícii aj v triede kompaktných vozidiel. Objavujte rôzne odtiene náskoku vďaka technike.

Top vlastnosti Audi A3 Sportback

Audi A3 - virtual cockpit

Audi virtual cockpit

Poskytne vám viac, ako len pohľad dopredu. S digitálnym prístrojovým panelom "Audi virtual cockpit" máte všetky dôležité informácie vo vašom zornom poli. 12,3-palcový displej vám ponúka dva režimy zobrazenia. Pri klasickom režime sa prístroje zobrazujú také veľké ako pri analógových prístrojoch, režimu infotainment dominuje veľké centrálne okno, napríklad s mapou navigácie.

Audi A3 - asistenčné systémy

Asistenčné systémy

Široká ponuka asistenčných systémov posúva latku v triede kompaktných vozidiel o stupeň vyššie. Napríklad asistenčný systém pre premávku v priečnom smere, ktorý vás pri cúvaní z parkovacích miest upozorňuje na potenciálnu kolíziu s vozidlami približujúcimi sa z boku. Novým systémom v ponuke modelového radu A3 je tiež asistent pre jazdu v dopravnej zápche, ktorý spolupracuje s adaptívnym tempomatom s funkciou Stop&Go. Tento na želanie dodávaný systém udržiava odstup od vozidla idúceho vpredu. V kombinácii s prevodovkou S tronic po krátkom zastavení automaticky opäť rozbehne vozidlo. Ďalšou novinkou pre triedu A3 je "Emergency Assist". Ak systém napriek upozorneniam nezaregistruje žiadnu aktivitu vodiča pri ovládaní vozidla, začne vozidlo spomaľovať až do bezpečného zastavenia.

Audi A3 - Matrix LED svetlomety

Audi Matrix LED svetlomety

Noc sa zmení na deň. Na želanie dodávané Audi Matrix LED svetlomety zabezpečia jasné a homogénne osvetlenie vozovky. Jednotlivé diódy sa zapínajú alebo vypínajú v závislosti od situácie tak, aby vám poskytli precízne osvetlenie vozovky. Intenzitu LED svetiel môže ich riadiaca jednotka tlmiť v 64 stupňoch. Dopravné značky sú cielene osvetlené slabšou intenzitou svetla, aby vodiča neoslňovali. Dynamické smerové svetlá vpredu aj vzadu sú v takomto prípade súčasťou svetelnej výbavy vozidla.

Audi A3 - motory

Motory

Všetky motory vás presvedčia agilnými jazdnými vlastnosťami a zároveň vysokou účinnosťou. Dodávajú sa v rozsahu výkonu od 81 kW (110 k) s naftovým agregátom 1.6 TDI až po 140 kW (190 k) pri benzínovom pohone 2.0 TFSI. V ponuke sú tri naftové a tri benzínové motory. Pre modelový rad A3 je prvýkrát v ponuke tiež trojvalcový motor 1.0 TFSI. Tento kompaktný motor s výkonom 85 kW (115 k) poskytne krútiaci moment 200 Nm v rozsahu 2 000 až 3 500 otáčok za minútu.

Audi A3 - výbava

Audi A3 výbava

Audi A3 Sportback s rozšírenou sériovou výbavou vytvára nové štandardy. Súčasťou sériovej výbavy sú svetlomety Xenon plus vrátane svetiel do nepriaznivého počasia s novou, výraznou grafikou, rozhranie Bluetooth a rádio MMI so 7-palcovým displejom.

Stupne výbavy

Vďaka rôznym balíkom výbavy môžete Audi A3 Sportback individualizovať úplne podľa vašich predstáv. Dodajte mu športový výraz alebo ešte viac zvýraznite jeho dizajn. Dokonca v rôznych odtieňoch. Výber záleží len od vás. Bez ohľadu na to, pre aký balík výbavy sa rozhodnete, s každým sa jazda vo vašom A3 Sportback zmení na jedinečný zážitok. S výbavou A3 sport môžete prezentovať vašu športovú stránku prostredníctvom detailov, ktoré pôsobivo zvýraznia temperament vášho Audi A3 Sportback. S výbavou A3 design dodáte vozidlu výrazné akcenty, ktoré budú individuálne odzrkadľovať vašu osobnosť.

Audi A3 - stupne výbavy
Audi A3 - športový balík S line

Športový balík S line

S balíkmi S line podčiarknete športový charakter vášho Audi A3 Sportback. Zvýraznite dynamické línie vozidla, dodajte interiéru ešte športovejší charakter alebo si zvoľte športový podvozok pre ešte lepšiu dynamiku jazdy. Vytvorte z vášho Audi skutočného atléta, napríklad prostredníctvom strešného spojlera S line a osvetlených nástupných prahov vpredu s nápisom S.

Objednajte si testovaciu jazdu na novom Audi A3

Objednať testovaciu jazdu

Ponuka Audi A3 Sportback k okamžitému odberu