Audi A1 Sportback

Každá jazda je veľkým zážitkom. Nové Audi A1 Sportback.

Moderný životný štýl vyjadrený v kompaktnom formáte. S individuálnymi možnosťami doplnkovej výbavy vytvoríte jedinečné vozidlo. Presvedčivé svojím výkonom a pritom vytrvalo fascinujúce. S technológiami zvyšujúcimi účinnosť a modernými komunikačnými riešeniami. Nový model A1 Sportback. Veľkosť má veľa odtieňov.

Veľké do najmenších detailov.

Top vlastnosti modelu A1 Sportback.

Audi A1 - Výrazný dizajn

Vďaka horizontálnym líniám pôsobí model Audi A1 Sportback širšie a získal ešte masívnejší vzhľad. Svalnaté krivky sú prísľubom dynamiky a radosti z jazdy. Kryty vonkajších spätných zrkadiel dostali nový aerodynamický tvar. Vzhľad prednej časti vozidla je pritom ešte výraznejší.

Nejde len o jazdu, ale aj o zážitky. Aktuálna generácia motorov TDI a TFSI kombinuje športový charakter a účinnosť v jednom. Postarajú sa o to štandardne dodávané systémy štart-stop a rekuperácia. 7-stupňová dvojspojková prevodovka S tronic poskytuje rýchlejšie radenie rýchlostných stupňov. Agregáty sú synonymom výrazného výkonu so suverénnou kontrolou.

Audi A1 - dynamické motory
Audi A1 - zaujímavá výbava

Aby ste mohli svoju osobnosť ešte viac stotožniť so svojím autom, máte k dispozícii dve nové výbavy: design a sport. Výbava design intenzívnejšie definuje vzhľad vozidla, zvýrazňuje jedinečnú estetiku značky Audi. S výbavou sport prejavíte svoju vášeň pre dynamickú jazdu. Ponúka aj nové exkluzívne 16-palcové disky z ľahkých zliatin s 5-ramenným dizajnom Dynamic, ktoré vozidlu dodávajú fascinujúci vzhľad. Chrómové koncovky výfukovej sústavy naznačujú jeho výkon.

Jazdíte rýchlo a úsporne. S viacerými možnosťami a inteligentnými technológiami. 6,5-palcový farebný displej so zobrazením 3D, ktorý je súčasťou na želanie dodávanej MMI navigácie plus, si zaslúži Vašu pozornosť. Aj akusticky si prídete na svoje, pretože audio systém BOSE Surround Sound System so 14 reproduktormi sa postará o jedinečný zvuk na každom mieste.

Audi A1 - inteligentné technológie
Audi A1 - široká ponuka výbavy

Máte veľa možností, ako Vašich priateľov a rodinu doviezť rýchlo a pohodlne do cieľa. S veľkorysým priestorom, v ktorom všetko uložíte a širokou ponukou doplnkovej výbavy. Zvýrazníte jeho športový charakter alebo dotvorte jeho dizajn - voľbu máte vo vlastných rukách. Vďaka výbave sa jazda vo Vašom Audi zmení na jedinečný zážitok.

Objednajte si testovaciu jazdu na novom Audi A1

Objednať testovaciu jazdu

Ponuka Audi A1 Sportback k okamžitému odberu

Momentálne nemáme v ponuke žiadne skladové vozidlá.