Akcie

Servisná akcia VW a VW úžitkové vozidlá - jeseň/zima

Užite si zimu naplno a nechajte sa inšpirovať, aby váš Volkswagen zostal aj naďalej 100% Volkswagen. Kompletné zimné kolesá, ekonomické balíky, výnimočná kolekcia Originálneho príslušenstva teraz až o 20 % výhodnejšie a veľa praktických doplnkov na zimnú starostlivosť o vaše vozidlo.

Užívajte si aj vy 5 rokov pohody

Užívajte si svoje nové vozidlo ešte dlhšie! K novému autu vám darujeme 5 skvelých výhod - záruku predĺženú na 5 rokov, profesionálnu servisnú starostlivosť na rovnaké obdobie, najvýhodnejšie financovanie, výbavu Paket plus grátis a zimné komplety alebo originálne príslušenstvo v hodnote od 300 do 750 Eur v závislosti od vybraného modelu.

First moment ponuka skladových vozidiel Audi

Získajte skladové vozidlá za výnimočné ceny. Špeciálna ponuka platí na všetky skladové modely Audi záväzne objednané do 28.2.2018 alebo do vypredania zásob. Cenové bonusy nie je možné kombinovať s inými akciovými ponukami Audi.

Šeková knižka Volkswagen 2017

Aj v roku 2017 vám značka Volkswagen prináša povinné čítanie pre vaše vozidlo. Šekujte a súťažte o Volkswagen na víkend a ďalšie skvelé ceny!

Servisná akcia SEAT jeseň/zima

Jazda autom je dnes prirodzenou súčasťou nášho života. Zatiaľ čo vy si môžete užívať zimu, my sa postaráme o váš SEAT. V aktuálnej akciovej ponuke nájdete kompletné zimné kolesá, ekonomicky výhodné diely a ekonomické balíky, ako aj skvelú ponuku originálneho príslušenstva.

Servisná akcia Audi jeseň/zima

Jazda autom je dnes prirodzenou súčasťou nášho života. Pre zachovanie bezpečnosti a spoľahlivosti vozidla je však nevyhnutná pravidelná údržba. Aby hodnota vášho vozidla zostala zachovaná, je v tomto prípade najlepším riešením rozhodnúť sa pre originál a autorizovaný servis Audi.

ŠKODA SUPERB Sportline - financovanie na štvrtiny

Vlajková loď strednej triedy s dušou športového automobilu. ŠKODA SUPERB alebo SUPERB Combi v športovej edícii Sportline bude teraz vaša už od 29 900 Eur. A teraz môžete už aj na tento model využiť aj výhodné financovanie na štvrtiny.

6-ročný Audi Servis Plus

Nedovoľte, aby vaše auto skončilo v nesprávnych rukách. K štandardným trom rokom Audi grátis servisu môžete výhodne získať ďalšie 3 roky autorizovaného servisu navyše. Čaká vás tak 6 rokov/160 000 km bezstarostnej jazdy, počas ktorých sa o vaše auto postará náš profesionálny značkový servis.

Výkupný bonus až do výšky 1 700 Eur

Vymeňte vaše staré vozidlo za nové a my vám k nemu dáme bonus až do výšky 1 700 Eur. Okrem výkupného bonusu získate aj ďalšie benefity: kvalitné poradenstvo a služby pri výkupe vozidla a financovanie na jednotku. Náš predajný tím vám ochotne poradí pri výbere vozidla zo širokej palety automobilov značky ŠKODA.

Každý má svoj DRIVE!

Mať drive nikdy nebolo jednoduchšie! Stačí si vybrať z modelov ŠKODA Drive teraz už od 9 990 Eur.